Dziennik.plSport

Środa, 15 lutego 2012

Imieniny: Faustyna, Jowity, Georginy

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. -2°C

Andrzej Gołota zostanie cyrkowcem

2009-11-19 | Ostatnia aktualizacja: 20:44 | Komentarze: 0 | skomentuj

Mistrz wrestlingu Hulk Hogan zaprasza na ring Andrzeja Gołotę, a ten nie mówi "nie". Żona pięściarza zdradziła, że propozycja jest bardzo atrakcyjna. Za walkę przypominającą cyrk, Gołota miałby dostać więcej niż za ostatni, przegrany pojedynek z Tomaszem Adamkiem.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-02-15

temp. min -14°C max. 3°C
opady: umiarkowane opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"Za zapaśnicze walki Andrzej dostałby o wiele więcej pieniędzy niż za ostatnie walki bokserskie. W tym za walkę z Tomaszem Adamkiem - powiedziała "Super Expressowi" pani Mariola Gołota. Gwoli przypomnienia: pięściarz dostał za ostatni show 300 tysięcy dolarów.

"Serce Andrzeja cały czas bije dla boksu, trudno mu będzie o tym sporcie zapomnieć. Ale zapasy byłyby dla niego nowym wyzwaniem, które obudziłoby go z letargu, w którym się teraz znajduje" - dodaje Mariola Gołota.

To że Hogan złożył ofertę Gołocie, potwierdza również przedstawiciel mistrza wrestlingu, Krzysztof Sader. "Tak, to prawda. Rozmawiałem w imieniu Hogana z żoną Andrzeja Gołoty - Mariolą. Są zainteresowani naszą ofertą, co mnie bardzo cieszy. Sam Hulk jest podekscytowany szansą pracy z Gołotą" - powiedział "Super Expressowi" Krzysztof Sader.

Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl

Najczęściej komentowane