Górnik zagra charytatywnie z GKS Katowice
Piłkarze Górnika Zabrze zagrają w sobotę z GKS Katowice w meczu charytatywnym na rzecz rodzin górników, którzy zginęli we wrześniowej katastrofie w kopalni "Wujek - Śląsk". Spotkanie odbędzie się w hali zabrzańskiego MOSiR-u.
- Wisła przegrała derby u siebie pierwszy raz od 50 lat
- Lechia Gdańsk testuje nowych piłkarzy
- Komornicki ma nową pracę w Szwajcarii
- Bełchatowanie wygrali w Krakowie
- Bełchatowianie lepsi od Arki Gdynia
- ŁKS pokonał Ząbki. Widzew wciąż liderem
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Czwartek 2012-05-17

temp. min 0°C max. 15°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Drużyny wystąpią w 11-osobowych składach. Górnik zaprezentuje się w strojach retro, przygotowanych z okazji przypadającego w zeszłym roku 60-lecia istnienia klubu.
Początkowo mecz miał być rozegrany na stadionie Górnika, jednak obiekt został zamknięty dla publiczności po burdach, do jakich doszło 30 października przed i po pierwszoligowym spotkaniu z
Widzewem Łódź.
Do katastrofy w rudzkiej kopalni "Wujek - Śląsk" doszło 18 września. W wyniku zapalenia i wybuchu metanu zginęło 20 górników, a 36 zostało rannych.








































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!