Radwańska wygrała pierwszego gema, ale potem do roboty wzięła się zawodniczka z Francji, która była lepsza w kolejnych czterech gemach. Radwańska była całkowicie zaskoczona takim obrotem sprawy. Już dawno nasza tenisistka nie przegrywała tak wyraźnie w tak krótkim czasie od rozpoczęcia meczu.

Na szczęście Polka przebudziła się. Wygrała dwa kolejne gemy i zmniejszyła stratę (3:4). Po chwili był już remis 4:4 i wreszcie "Isia" wyszła na prowadzenie 5:4, aż wreszcie wygrała całego seta.

Druga partia, podobnie jak pierwsza, zaczęła się od zwycięskiego gema Radwańskiej. Kolejne dwa jednak przegrała, pozwalając wyjść Francuzce na prowadzenie. Cornet nie cieszyła się nim jednak zbyt długo, gdyż Radwańska szybko odrobiłą stratę. Po szóstym gemie było już 4:2 dla Polki. Cały set skończył się zwycięstwem Radwańskiej 6:4.

W 1/8 finału turnieju French Open Agnieszka Radwańska zmierzy się ze zwyciężczynią pojedynku Dominika Cibulkova - Jelena Jankovic.

Radwańska - Cornet 6:4, 6:4