Dziennik.plSport

Środa, 23 maja 2012

Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 36°C

Wdowczyk na ławce trenerskiej Polonii

2008-03-30 | Ostatnia aktualizacja: 17:30 | Komentarze: 0 | skomentuj

Trenerowi drugoligowej Polonii Warszawa Dariuszowi Wdowczykowi w sobotę wrocławska prokuratura postawiła zarzuty wręczania łapówek sędziom i obserwatorom piłkarskim. Jednak to wcale nie przeszkadza mu w dalszej pracy szkoleniowej. Dziś Wdowczyk pojawił się na ławce "Czarnych Koszul" podczas meczu z Lechią w Gdańsku.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-05-23

temp. min 8°C max. 31°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Warszawski klub nie wydał oświadczenia w sprawie trenera. Ma to nastąpić po meczu, który rozpoczął się o godz. 14.40 - informuje PAP.

Dariusz W. został zatrzymany w piątek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku ze śledztwem dotyczącym ustawiania wyników meczów przez pierwszoligowego obecnie Kolportera Koronę Kielce. Zarzuty dotyczą sezonu 2003/04, gdy ten klub występował w trzeciej lidze.

W sobotę W. przyznał się do winy. Prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego i zwolniła go do domu.

45-letni Dariusz W. w piłkarskiej reprezentacji Polski rozegrał 53 spotkania. Występował m.in. w Legii Warszawa i Celticu Glasgow. Jako trener zdobył z Polonią (2000) oraz Legią Warszawa (2006) mistrzostwo Polski. Pracował także jako szkoleniowiec w Kolporterze Koronie, Widzewie Łódź i Orlenie Płock.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«