Pierwszy set przegrany, a potem dramatyczna pogoń w drugiej partii - tak wyglądał trwający 2 godziny i 17 minut mecz Urszuli Radwańskiej w pierwszej rundzie turnieju w Cincinnati. Niestety Radwańska nie dała rady rywalce - przegrała 5:7, 5:7. Młodsza z sióstr Radwańskich awansowała do turnieju z pulą nagród 2 mln dolarów z eliminacji.

Cała nadzieja w starszej siostrze Uli, Agnieszce. Nasza najlepsza rakieta jest już w drugiej rundzie turnieju. Rozstawiona z numerem 13. Polka grę rozpoczęła od pojedynku z Japonką Ai Sugiyamą.

Pierwszy set wygrała 6:2. W drugim, przy stanie 3:0 dla Radwańskiej spotkanie przerwano - rozpadał się deszcz. Po półtorej godziny przerwy zawodniczki wróciły na kort. Wtedy Polka dokończyła dzieła. W drugim secie oddała Japonce tylko jednego gema.