W ostatnich zawodach - w Dębicy - triumfowali Jędrzejczak i Mateusz Sawrymowicz. "Korzeń" był dopiero piąty, ale nie przeszkodziło mu to w wygraniu całego cyklu.

Wyniki uzyskane przez uczestników GP w Dębicy nie zachwyciły. Jednak trenerzy naszych pływaków zupełnie się tym nie przejmują. "Zawodnicy są na początku przygotowań. Dlatego ich forma daleka jest od optymalnej" - zgodnie podkreślają szkoleniowcy.


Klasyfikacja mężczyzn w GP Dębicy:
1. Mateusz Sawrymowicz (MKP Szczecin) - dow. - 1773
2. Przemysław Stańczyk (MKP Szczecin) - dow. - 1739
3. Kajetan Załuski (Korner Novita-10) - dow. - 1661
4. Maciej Hreniak (Ruch Grudziądz) - dow. - 1652
5. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) - dow. - 1647
6. Łukasz Gąsior ( AZS AWF Warszawa) - dow. - 1643
7. Mateusz Matczak (Trójka Łódź) - zm. - 1642
8. Michał Rokicki (AZS AWF Warszawa) - dow. - 1639
9. Sławomir Kuczko (AZS AWF Warszawa) - klas. - 1628
10. Łukasz Gimiński (AZS AWF Warszawa) - dow. - 1612

Klasyfikacja końcowa:
1. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) 1891
2. Przemysław Stańczyk (MKP Szczecin) 1834
3. Sławomir Kuczko (AZS AWF Warszawa) 1784
4. Maciej Hreniak (Ruch Grudziądz) 1783
5. Łukasz Drzewiński (AZS AWF Warszawa) 1778
6. Michał Rokicki (AZS AWF Warszawa) 1748
7. Łukasz Gimiński (AZS AWF Warszawa) 1736
8. Łukasz Gąsior (AZS AWF Warszawa) 1718
9. Mateusz Matczak (Trójka Łódź) 1699
10. Sławomir Wolniak (Unia Oświęcim) 1698

Klasyfikacja kobiet w GP Dębicy:
1. Otylia Jędrzejczak (AZS AWF Warszawa) - dow. - 1658
2. Beata Kamińska (AZS AWFiS Gdańsk) - klas. - 1655
3. Iwona Lefanowicz (Skarpa Lublin) - grzb. - 1629
4. Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin) - zm. - 1625
5. Otylia Jędrzejczak (AZS AWF Warszawa) - mot. - 1583
6. Iwona Prędecka (Unia Oświęcim) - klas. - 1577
7. Katarzyna Staszak (Korner Novita-10) - grzb. - 1570
8. Katarzyna Staszak (Korner Novita-10) - dow. - 1567
9. Paulina Barzycka (AZS AWF Warszawa) - dow. - 1566
10. Katarzyna Żołnowska (MZOS Płock) - zm. - 1550

Klasyfikacja końcowa:
1. Otylia Jędrzejczak (AZS AWF Warszawa) 1874
2. Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) 1816
3. Paulina Barzycka (AZS AWF Warszawa) 1788
4. Beata Kamińska (AZS AWFiS Gdańsk) 1760
5. Agata Zwiejska (Delfin Toruń) 1683
6. Katarzyna Żołnowska (MZOS Płock) 1559
7. Katarzyna Dembniak (Victoria Racibórz) 1557
8. Agnieszka Gapińska (AZS AWF Warszawa) 1537
9. Luiza Hryniewicz (Trójka Łódź) 1532
10. Karolina Szczepaniak (AZS AWF Warszawa) 1531