W pierwszym secie Radwańska przegrała pierwszego gema przy serwisie Amerykanki. Do stanu jeszcze 2:3 utrzymywała dystans. Ale potem Brengle przełamała serwis Polki. Zrobiło się 2:4 i nasza tenisistka straciła nadzieję na wygraną tej partii. Skończyło się porażką 2:6.

W drugim secie sytuacja się odwróciła. Najpierw Amerykanka prowadziła 3:0, ale potem Radwańska wygrała 6 gemów z rzędu. To wystarczyło do wygrania seta, ale nie wystarczyło Polce. W trzecim secie 16-latka z Krakowa wygrała jeszcze kolejnych 6 gemów z rzędu i cały mecz.

Kariera siostry Agnieszki Radwańskiej nabiera tempa. W czerwcu wygrała turniej młodych deblistek wielkoszlemowego French Open. Dziś osiągnęłą jeszcze większy sukces. Zwyciężyła w turnieju na kortach Wimbledonu.

Ale to nie koniec zajęć Radwańskiej na niedzielę. Popołudniu, również na korcie numer 2, Polka razem z Rosjanką Anastazją Pawluczenkową zmierzy się o finał młodych deblistek z Austriaczką Nikolą Hofmanową i Szwedką Sandrą Romą.