Polacy bez większego wysiłku pokonali Litwinów. Biało-czerwoni bardzo spokojnie rozpoczęli poniedziałkowe spotkanie i przez dziesięć pierwszych minut wydawało się, że Litwini będą mogli podjąć z nimi walkę. Podopieczni Wiktora Pysza prowadzenie objęli dopiero w 11. minucie, gdy na ławce kar znalazł się jeden z rywali. Po dziewięciu sekundach gry w przewadze celnie uderzył Piotr Sarnik. Po niecałych dwóch minutach było już 2:0, a tym razem Nerijusa Daukseviciusa pokonał Krystian Dziubiński.

W drugiej tercji rozwiązał się worek z bramkami. Szczególnie ładny był piąty gol - w 34. minucie Marian Csorich uderzył nie do obrony spod niebieskiej linii. W trzeciej części gry Litwini już wyraźnie opadli z sił, ale Polacy nie zdołali odnieść dwucyfrowego zwycięstwa.

W poniedziałek biało-czerwoni zmierzą się z Rumunią.

Polska - Litwa 9:0 (2:0, 4:0, 3:0)

Bramki: Krystian Dziubiński dwie (12, 48), Piotr Sarnik (11), Leszek Laszkiewicz (21), Marcin Kolusz (25), Marian Csorich (34), Mikołaj Łopuski (40), Grzegorz Pasiut (47), Paweł Dronia (56).

Kary: Polska - 4 min, Litwa - 12 min. Widzów 1500.