Otylia Jędrzejczak osiągnęła świetny czas 2.05,39. Najszybsza była Kanadyjka Audrey Lacroix (2.04,45). Paweł Korzeniowski zajął czwarte miejsce na 200 metrów stylem dowolnym. Dużą niespodzianką było trzecie miejsce 18-letniej Iwony Prędeckiej na 200 metrów żabką.

Wyniki drugiego dnia zawodów Pucharu Świata w Sztokholmie:

mężczyźni:

50 m stylem dowolnym:

1. Stefan Nystrand (Szwecja) 21,16
2. Eamon Sullivan (Australia) 21,35
3. Gerhard Zandberg (RPA) 21,62

50 m stylem grzbietowym:
1. Randall Bal (USA) 23,49
2. Gerhard Zandberg (RPA) 23,67
3. Lubos Krizko (Słowacja) 24,34

100 m stylem klasycznym:
1. Robin van Aggele (Holandia) 59,14
2. Sergiej Gejbel (Rosja) 59,21
3. Alexander Dale Oen (Norwegia) 59,42

100 m stylem motylkowym:
1. Andrew Lauterstein (Australia) 51,60
2. Moss Burmester (Nowa Zelandia) 52,45
3. Seriej Brejus (Ukraina) 52,65

200 m stylem dowolnym:
1. Hwan Park Tae (Korea Płd.) 1.43,87
2. Paul Biedermann (Niemcy) 1.45,39
3. Nicholas Sprenger (Australia) 1.45,94
4. Paweł Korzeniowski (Polska) 1.46,94

200 m stylem zmiennym:
1. Thiago Pereira (Brazylia) 1.55,08
2. Dean Kent (Nowa Zelandia) 1.57,57
3. Vytautas Janusaitis (Litwa) 1.58,19
...
8. Mateusz Matczak (Polska) 2.02,47

1500 m stylem dowolnym:
1. Hwan Park Tae (Korea Płd.) 14.36,42
2. Robert Margalis (USA) 14.47,46
3. Mads Glaesner (Dania) 14.47,68

kobiety:

50 m stylem klasycznym:

1. Julia Jefimowa (Rosja) 30,42
2. Zoe Baker (Nowa Zelandia) 30,70
3. Janne Schaefer (Niemcy) 30,71

100 m stylem dowolnym:
1. Marleen Veldhuis (Holandia) 52,30
2. Inge Dekker (Holandia) 53,34
3. Josefin Lillhage (Szwecja) 53,60

100 m stylem grzbietowym:
1. Fabiola Molina (Brazylia) 58,98
2. Irina Amszennikowa (Ukraina) 59,34
3. Daniela Samulski (Niemcy) 59,36

100 m stylem zmiennym:
1. Sophie De Ronchi (Francja) 1.00,81
2. Martina Moravcova (Słowacja) 1.01,46
3. Mandy Loots (RPA) 1.01,57

200 m stylem klasycznym:
1. Julia Jefimowa (Rosja) 2.21,41
2. Ye Sun (Chiny) 2.23,10
3. Iwona Prędecka (Polska) 2.26,12

200 m stylem motylkowym:
1. Audrey Lacroix (Kanada) 2.04,45
2. Otylia Jędrzejczak (Polska) 2.05,39
3. Yanh Jiao Liu (Chiny) 2.05,71

400 m stylem dowolnym:
1. Lotte Friss (Dania) 4.03,71
2. Josefin Lillhage (Szwecja) 4.05,96
3. Daria Bełajkina (Rosja) 4.06,21

400 m stylem zmiennym:
1. Jessica Pengelly (RPA) 4.38,27
2. Theresa Michalak (Niemcy) 4.41,29
3. Sara Thyden (Szwecja) 4.42,34