Hajto skazany za śmiertelne potrącenie staruszki

| Aktualizacja:

Tomasz Hajto nie pójdzie za kraty. Dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery - to wyrok łódzkiego sądu dla znanego piłkarza za śmiertelne potrącenie na pasach 74-letniej kobiety. Piłkarz sam zaproponował karę, a sąd się na nią zgodził.

wróć do artykułu
  • ~tor
    (2017-10-21 15:17)
    I *********** nie poszło siedziec bo mamy sędziów jakich mamy . Gdzie ten pan z KSR co tak ręczy za wszystkich i wszystko ?
  • ~ef2000
    (2017-10-08 21:07)
    Polish Folklore, Polskie Piekiełko. Zabijasz kogoś i nic Ci nie robią... wystarczy być znanym. Szaraków ta katolska mafia paliłaby na stosach...
  • ~jury
    (2017-10-08 20:36)
    posadzić tego bandziora!
  • ~szmugler fajek z rajchu
    (2017-10-04 17:11)
    Zbyt łagodny wyrok - przede wszystkim powinien dostać zakaz komentowania meczów w TV
  • ~EXPERT
    (2017-09-27 17:35)
    za komune smierdziele biora miliony,bo dostal palka kilka razy.A Ta rodzina ,jak nie ma siana niech idzie do Bociana .Hajto ma "wyrok"i mozna go cmoknac w .....!Szkoda ,ze nietrafilo na Kowalskiego,bo juz by zmalalo bezrobocie na pare lat.
  • ~Janek T.
    (2017-09-26 14:15)
    I KOLEJNY (PO KOWALCZYKU) RZECZOZNAWCA czyt wszechwiedzący Z CAFE-CLUB Polsatu "NIE KWALIFIKUJE SIĘ" NA POKAZYWANIE W OKIENKU. JAKAŚ EPIDEMIA - CZY CO?
  • ~antek
    (2017-09-26 13:18)
    polska sprawiedliwość jak ruska prawda
  • ~poiu
    (2017-09-25 22:05)
    To chyba jakaś kpina ze sprawiedliwości. Kompromitacja sądu, sędziego. Bo to Hajto ?. Kim on jest by mieć taki upust u sędziego?. Kasta dba o prymitywa bo ten ma kasę. Staruszka winna???. Brak słów, rozpacz człowieka ogarnia gdy to widzi i nic nie może zrobić!!!Podobnie było z Otylią Jędrzejczak, zabiła brata prowadząc szaleńczo samochód a sędzia się postarał. Taka nasza stajnia sądowa.
  • ~Jst
    (2017-09-25 21:25)
    Czyli wykręcił się sianem. Nieraz pisałem, że w POlsce wymiar sprawiedliwości zależy od portfela grubości!!
  • ~rycho
    (2017-09-25 14:46)
    a jak wtargnęła przed samochód to jak miał wyhamować? .Często to widzę jak ludzie mając przed sobą pasy myślą że mogą wchodzić bez zachowania ostrożności
  • ~kisiek
    (2017-09-25 10:20)
    nie jestem i nie chcę być sędzią, ale za zabicie kobiety na pasach, to jednak chyba trochę mało, a przynajmniej sąd powinien zasądzić większe odszkodowanie....ale może Hajto wyraził skruchę itp...ciężko ocenić...jemu też pewnie nie jest łatwo żyć ze świadomością, że zabiło się człowieka
  • ~kierowca
    (2017-09-25 10:19)
    Nadzwyczajna kasta może.
  • ~mecenas
    (2017-09-25 01:32)
    Biedaku,..........kasa robi swoje
  • ~pismatoł
    (2017-09-25 01:29)
    A gdzie sheryf dżaki!!(pisownia Polska)
  • ~kibic
    (2017-09-25 01:26)
    popularność mądżalskiego z tv= tragedia komentator, robi swoje.
  • ~Sedziowskie lajdaki
    (2017-09-24 14:58)
    Kompromitacja sadu ,Tak dalej nie moze byc aby pewna grupa ludzi byla uprzywilejowana , To nie pierwszy wybryk tego tzw,SPORTOWCA , Za batonika z supermarketu kobieta dostaje wyro odsiadki a tutaj lagodna kara ,nawiasy , Dosc juz tech sedziowskich lajdakow !!!!
  • ~mkk
    (2017-09-24 09:44)
    Toż to jawna granda. Za zabicie człowieka z własnej winy dwa w zawiasach i rok zakazu prowadzenia. Przeciez to co najmniej kpina!
  • ~państwo prawa
    (2017-09-23 19:31)
    dla mnie przesłanie jest proste - można spoko rozjeżdzać ludzi na pasach - czy dzieci też ? nie wiadomo ale staruszki bezproblemowo - więc gaz do dechy rodacy ja już odpalam maszyne - mam nadzieje że pierwszy na pasy wejdzie hajto
  • ~Robert
    (2017-09-23 14:19)
    Ten wyrok sądu łódzkiego jest niesprawiedliwy i nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać. Widać gołym okiem że wobec prawa są równi i równiejsi i to prawo jedzie na kwadratowych kołach ale nie dla każdego. Zwykły Polak z dobrą opinią, nie karany otrzymuje 4 lata bezwzględnego więzienia + 2 lata pozbawienia prawa jazdy za takie samo przewinienie a osoba medialna zostaje bardzo łagodnie potraktowana. Czas najwyższy zrobić porządek w sądach!!!!!
  • ~pilot
    (2017-09-23 11:49)
    nie ma tu kary sprawiedliwej

Może zainteresować Cię też: