Hajto skazany za śmiertelne potrącenie staruszki

| Aktualizacja:

Tomasz Hajto nie pójdzie za kraty. Dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery - to wyrok łódzkiego sądu dla znanego piłkarza za śmiertelne potrącenie na pasach 74-letniej kobiety. Piłkarz sam zaproponował karę, a sąd się na nią zgodził.

wróć do artykułu
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-06-21 14:08)
    tak wyglądają bezstronne sądy wobec bezsprzecznej winy.... ZA CO ZAWIASY???? Za NIE udzielenie pierwszeństwa??? Środowisko sędziowskie to JEDYNE, które się nie oczyściło. Lekko przeszło z PRL do RP.... BEZ szwanku, choć tam nawet WYROKI ŚMIERCI zapadały.....
  • ~Peter
    (2017-09-21 11:34)
    Powinni ***** usadzic na wiele lat i zabrac prawa obywatelskie na 20 plus gigantyczne odszkodowanie dla rodziny.
  • ~Wszystko w temacie
    (2017-09-21 19:43)
    Skoro ustala się że nie ustąpił pierwszeństwa i nie zachował ostrożności,to wyrok ten jest jakimś kuriozum
  • ~hajto
    (2016-10-29 13:28)
    zenada
  • ~alik
    (2017-09-21 14:26)
    kopacze też pod ochroną?
  • ~zizu
    (2017-09-08 15:56)
    Szok.malo
  • ~karina
    (2017-09-22 02:38)
    ty szaraczku nie sap bo zaraz Cię odpalą i nikt po tobie nawet nie zapłacze,, takie są realia.. (
  • ~74-latka
    (2017-06-21 14:08)
    nie wiedziałam, że już jestem staruszką
  • ~kkk
    (2017-06-11 11:09)
    dywersja ubeków, powinni to dziadostow rozgonić
  • ~sdfg
    (2017-09-22 10:18)
    hmm
  • ~Zbigniew Sowa Wodzisław Śląski
    (2017-09-22 22:31)
    Ministrze Ziobro do dzieła. Ten wyrok woła o pomstę do nieba. Reforma i to natychmiast.
  • ~Jan58
    (2017-09-22 16:09)
    Wystarczy być celebrytą i można wszystko. Otylię Jędrzejczak też tak łagodnie potraktowano. Szkoda, że wyrozumiałość (!) sądu nie dotyczy innych kierowców. To jest ta nowa sprawiedliwość ?
  • ~mkk
    (2017-09-24 09:44)
    Toż to jawna granda. Za zabicie człowieka z własnej winy dwa w zawiasach i rok zakazu prowadzenia. Przeciez to co najmniej kpina!
  • ~ert
    (2017-09-22 18:13)
    Czyli można zabijać pieszych na pasach? Kosztuje ta rozrywka 7 tysięcy zł, ale co to dla piłkarza, a poza tym nie ma sprawy... Bardzo smutne
  • ~kul
    (2017-09-23 08:01)
    Tak jak jestem przeciwny działaniom Ziobry, tak po tym wyroku chyba zmienię zdanie. Dlaczego inni kierowcy za zabicie na pasach siedzą w więzieniach, a temu celebrycie daje się wyrok w zawieszeniu ? Gdzie ta sprawiedliwość równa dla wszystkich ? Panie Ziobro, działaj pan !
  • ~Robert
    (2017-09-23 14:19)
    Ten wyrok sądu łódzkiego jest niesprawiedliwy i nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać. Widać gołym okiem że wobec prawa są równi i równiejsi i to prawo jedzie na kwadratowych kołach ale nie dla każdego. Zwykły Polak z dobrą opinią, nie karany otrzymuje 4 lata bezwzględnego więzienia + 2 lata pozbawienia prawa jazdy za takie samo przewinienie a osoba medialna zostaje bardzo łagodnie potraktowana. Czas najwyższy zrobić porządek w sądach!!!!!
  • ~Zombi starzec
    (2017-09-23 08:45)
    Co to za określenie staruszka? Kretyńskie
  • ~Sedziowskie lajdaki
    (2017-09-24 14:58)
    Kompromitacja sadu ,Tak dalej nie moze byc aby pewna grupa ludzi byla uprzywilejowana , To nie pierwszy wybryk tego tzw,SPORTOWCA , Za batonika z supermarketu kobieta dostaje wyro odsiadki a tutaj lagodna kara ,nawiasy , Dosc juz tech sedziowskich lajdakow !!!!
  • ~państwo prawa
    (2017-09-23 19:31)
    dla mnie przesłanie jest proste - można spoko rozjeżdzać ludzi na pasach - czy dzieci też ? nie wiadomo ale staruszki bezproblemowo - więc gaz do dechy rodacy ja już odpalam maszyne - mam nadzieje że pierwszy na pasy wejdzie hajto
  • ~pilot