Dziennik.plSport

Czwartek, 24 maja 2012

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 24°C

Groclin odroczył tytuł dla Wisły

2008-04-13 | Ostatnia aktualizacja: 18:23 | Komentarze: 0 | skomentuj
Wisła już dziś zostanie mistrzem?

Wisła już dziś zostanie mistrzem? / Inne

Wisła Kraków już dziś mogła świętować zdobycie mistrzostwa Polski. Piłkarze "Białej Gwiazdy" z otwieraniem szampanów muszą jednak poczekać przynajmniej do przyszłego tygodnia, bo Groclin Grodzisk Wielkopolski, który miał dzisiaj stracić punkty w meczu z Zagłębiem, pewnie wygrał 2:0. W drugim niedzielnym meczu 25. kolejki Ruch pokonał Odrę Wodzisław 3:2.

Pogoda

POLSKA

Czwartek 2012-05-24

temp. min 5°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Dziś ostatnie emocje 25. kolejki Orange Ekstraklasy. Przed nami jeszcze tylko mecze. Najpierw zmierzą się ze sobą Groclin Grodzisk Wielkopolski z Zagłebiem Lubin. Zagłębie przeżywa w tym sezonie prawdziwe zawirowania. Jednak kiedy okazało się, że widmo degradacji zostało odsunięte w czasie, w drużynę znów wstąpił duch walki. Przed Groclinem wcale nie takie łatwe zadanie, mimo tego, że piłkarze Jacka Zielińskiego ambitnie walczą o każdy punkt i są tej wiosny prawdziwą rewelacją rozgrywek.

Drugi dzisiejszy mecz to kolejne derby Śląska. Nie będzie to jednak spotkanie tak emocjonujące, jak starcia Ruchu z Górnikiem. Obie drużyny dzieli w tabeli jedno miejsce i jeden punkt. Może więc dojść do zamiany pozycji w tabeli.

Niedziela, 13 kwietnia:

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)

Bramki: Sikora (3), Kumbev (72)

Groclin: Przyrowski - Mynar, Kumbev, Junisoglu, Sokołowski - Piechniak, Świerczewski, Majewski, Lato - Sikora, Ivanovski

Zagłębie: Ptak - G. Bartczak, Stasiak, Lacić, Gomes - Jackiewicz - Pawłowski, Rui Miguel, Iwański, Kolendowicz - Włodarczyk

Ruch Chorzów - Odra Wodzisław 3:2 (2:1)

Bramka: dla Ruchu - Pulkowski (31), Fabusz (38), Balaz (61); dla Odry - Micanski (3, 73),

Ruch: Mioduszewski - Nykiel, Adamski, Baran, Brzyski - Grzyb, Pulkowski, Nowacki, Balaz - Ćwielong, Fabusz

Odra: Stachowiak - Cichy, Radler, Kowalczyk, Kokoszka - Seweryn, Hinc, Woś, Szary - Micanski, Socha

Mecze sobotnie:

Legia Warszawa - Lech Poznań 0:1 (0:0)
Cracovia Kraków - Kolporter Korona Kielce 1:1 (0:0)
Polonia Bytom - PGE GKS Bełchatów 0:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:2 (0:1)

Mecze piątkowe:

ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0:2 (0:2)

Marta Daszkiewicz, Jerzy Wilkoński
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«