W pierwszym secie Radwańska wygrała tylko o dwie wymiany mniej od Chakvetadze, ale to niestety Rosjanka częściej przełamywała serwis naszej najlepszej tenisistki i wygrała seta 6:4.

Polka wyraźnie podrażniona porażką w pierwszej partii, wzięła się do pracy. Pierwszego gema drugiego seta Polka wygrała do 30, by już w następnym przełamać Rosjankę, nie pozwalając jej na zdobycie choćby jednego punktu. W następnym co prawda Chakvetadze odrobiła straty, ale potem na korcie niepodzielnie rządziła już "Isia", która wygrała drugą partię 6:1.

Decydującego seta obydwie zawodniczki zaczęły od wygrania własnego podania. Niestety póżniej znów dał o sobie znać słaby serwis Radwańskiej. Polka do konca meczu nie potrafiła już wygraĆ gema przy własnym podaniu i ostatecznie cały mecz przegrała 4:6, 6:1, 1:6.

Wyniki meczów 3. rundy:

Anna Czakwetadze (Rosja, 6) - Agnieszka Radwańska (Polska, 12) 6:4, 1:6, 6:1
Cwietana Pironkowa (Bułgaria) - Wiktoria Azarenka (Białoruś) 6:2 1:0, krecz Azarenki
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Caroline Wozniacki (Dania) 6:4, 7:6 (7-3)
Serena Williams (USA, 5) - Sara Errani (Włochy) 6:4, 6:3
Patty Schnyder (Szwajcaria, 9) - Marion Bartoli (Francja, 8) 4:6, 6:4, 7:6 (9-7)
Jelena Jankovic (Serbia, 4) - Maria Kirilenko (Rosja) 6:1, 6:1