A rywalizacja w klasie Superstock 600 zapowiada się ekscytująco. Tytułu Mistrza Polski bronić będzie Andrzej Chmielewski. Mimo że jego najgroźniejszy rywal, Marek Szkopek, przesiada się na „cięższe” motocykle, to zadanie nie będzie łatwe. Do walki stanie Mateusz Stokłosa - II Wicemistrz Polski w tej klasie, Paweł Dębowski – zwycięzca Pucharu Yamahy R6, Daniel Bukowski – triumfator Pucharu PZM Rookie do 600 oraz wracający do startów, po kilkuletniej nieobecności, Tomasz Kędzior dawny Mistrz Polski w klasie Superbike. Na starcie zobaczymy również Monikę Jaworską, która w tym roku zdobyła już czwarte miejsce w I rundzie Mistrzostw Europy Kobiet w Missano.

W Pucharach Markowych zobaczymy Yamahy R6 i R1, Suzuki GSX-R 600 i pow. 600, BMW F800, Hondy CBR 125 oraz nowy Puchar Yamahy 125.

Atrakcją zawodów będzie również niedzielny pokaz jazdy motocyklem żużlowym w wykonaniu zawodników poznańskiego klubu PSŻ Skorpiony, a przede wszystkim Adama Skórnickiego, świętującego w tym roku 15-lecie startów.

Creatvie Honda Team to:

Tomasz Kędzior (Automobilkub Polski)
Rafał Herman (Automobilklub Wielkopolski)