• Władimir Kliczko
  Walkę Anthony'ego Joshuy z Władimirem Kliczką o mistrzostwo świata IBF i WBA w wadze ciężkiej obejrzy 90 tysięcy kibiców. Pojedynek bokserów odbędzie się 29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.
 • Andrzej Wawrzyk
  1
  1
  Według dziennikarza ESPN Dana Rafaela, wynik próbki "B" badania antydopingowego Andrzeja Wawrzyka również dał wynik pozytywny. Polski bokser miał walczyć 25 lutego z Deontayem Wilderem o pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej.
 • Andrzej Wawrzyk
  3
  Zaplanowana na 25 lutego walka Andrzeja Wawrzyka z Deontayem Wilderem o pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej prawdopodobnie się nie odbędzie. Jak poinformowały amerykańskie media, polski pięściarz miał pozytywny wynik testu antydopingowego.
 • Mateusz Masternak
  1
  Były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak rozstał się z niemiecka grupą Sauerland. Pierwszą walkę w tym roku stoczy 4 marca w Dzierżoniowie. "Chcę więcej boksować, a w tak egzotyczne kierunki jak RPA polecę tylko na pojedynki o mistrzostwo świata" - powiedział.
 • Boks
  4
  Adam Kownacki odniósł w sobotę 15. zwycięstwo w zawodowej karierze. W hali Barclay's Center na Brooklynie pokonał przed czasem Joshuę Tufte'ego (19-2, 10 KO). "Czuję, że mój czas nadchodzi" - powiedział niepokonany dotychczas polski pięściarz wagi ciężkiej.
 • Artur Szpilka
  3
  3
  Nie dojdzie do walki Amerykanina Dominica Breazeale'a z Arturem Szpilką. Pojedynek zaplanowany był na 25 lutego w Birmingham (Alabama). Polski bokser poinformował o tym na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.
 • Manny Pacquiao
  1
  Niepokonany na zawodowych ringach Australijczyk Jeff Horn będzie kolejnym rywalem słynnego filipińskiego boksera Manny'ego Pacquiao. Walka odbędzie się 23 kwietnia, ale jej miejsce nie jest znane.
 • Artur Szpilka
  1
  Oficjalnie potwierdzono, że Amerykanin Dominic Breazeale będzie rywalem Artura Szpilki 25 lutego w Birmingham (Alabama). Głównym wydarzeniem tej gali bokserskiej będzie walka Deontaya Wildera (USA) z Andrzejem Wawrzykiem o tytuł mistrza świata WBC. Obie potyczki odbędą się w kategorii ciężkiej.
 • Andrzej Wawrzyk
  1
  3
  Na 25 lutego zaplanowano walkę Andrzeja Wawrzyka z Deontayem Wilderem o pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej. O pojedynku w miejscowości Birmingham w stanie Alabama informowały wcześniej amerykańskie media, ale w środę informację potwierdzono oficjalnie.
 • Dariusz M.
  9
  3
  Byłemu pięściarzowi Dariuszowi M. gdańska prokuratura zarzuciła znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej żony. Sportowiec nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Po postawieniu zarzutów, zatrzymany w środę M., został zwolniony.
 • Andrzej Wawrzyk
  1
  Według amerykańskich mediów, Andrzej Wawrzyk będzie rywalem broniącego tytułu Deontaya Wildera w walce o tytuł mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej. Do pojedynku miałoby dojść 25 lutego w Birmingham (stan Alabama). Na tej gali ma boksować też Artur Szpilka.
 • Ori Sasson
  Brązowy medalista olimpijski, izraelski judoka Ori Sasson przekazał marynarkę z igrzysk w Rio de Janeiro na aukcję charytatywną. Kupiono ją za 100 tys. dol. - podała izraelska agencja prasowa.