Gołota na deskach. Saleta wygrał przez nokaut w szóstej rundzie

2013-02-23 23:54 | Aktualizacja: 00:30
 Przemysław Saleta

Przemysław Saleta (Fot. MICHAL FLUDRA / Newspix)

Na ten pojedynek czekała cała Polska. Kibice boksu nie mogą być rozczarowani. Starcie dwóch 45-letnich pięściarzy było świetnym widowiskiem. Walka zakończyła się zwycięstwem Przemysława Salety, który w szóstej rundzie znokautował Andrzeja Gołotę.

reklama


Koniec walki: Saleta wygrał przez nokaut w szóstej rundzie. Po zakończeniu pojedynku jego zwycięzca ogłosił definitywny koniec kariery na ringu. Natomiast Gołota nie potrafił powiedzieć, czy była to jego ostatnia walka.

VI runda: Saleta zasypał Gołotę ciosami. "Andrew" dwukrotnie wypluł ochraniacz w ten sposób chciał zyskać trochę czasu i odpocząć. Sędzia dał ostrzeżenie Gołocie. Po wznowieniu wlki Saleta ruszył dalej do ataku. Grad ciosów i "Andrew" padł na deski. Arbiter nie miał innego wyjścia przerwał walkę. Saleta wygrywa przez nokaut.

V runda: Gołota w pierwszej części starcia przyjął kilka mocnych ciosów, ale końcówka należała do niego. "Andrew" przyspieszył i parokrotnie trafił Saletę

IV runda: Saleta przejął kontrole nad walką. Gołota widać, że jest bardzo zmęczony. Trzy razy wypluł ochraniacz na zęby. Dostał za to ostrzeżenie od sędziego

III runda: Starcie dla Salety. Przemek trafił Gołotę 20 sekund przed gongiem. "Andrew" zachwiał się na nogach i był lekko zamroczony ale dotrwał do końca rundy

II runda: Saleta próbował zaskoczyć rywala ciosami na korpus. Nic jednak z tego nie wyszło. Nadal świetnie pracuje lewa ręka Gołoty. "Andrew" pod koniec rundy zasypał przeciwnika gradem ciosów

I runda: Pierwsze trzy minuty zdecydowanie dla Gołoty. "Andrew" punktował Saletę lewym prostym. Trafił też lewym sierpowym na szczękę

Przed walką:

Teraz czas na Gołotę. "Andrew" wchodzi do ringu.

Saleta jest już w ringu. Wygląda na spokojnego i opanowanego.

Pierwszy do ringu idzie Przemysław Saleta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję


reklama
Źródło: dziennik.pl
Wypowiedzi: 95
1 2 3 4 ... 10 starsze
 • ~vcv2013-02-28 08:24

  Przestańcie wypisywać bzdety walka była ustawiona ,jaki nokaut Saleta go popchnął na ten upadł

 • ~adelaide2013-02-26 13:36

  To chamstwo, wyśmiewajć tych, co legalnie wykupili prawo do oglądania gali.

  Trzeba wziąć pod uwagę, że nie wszyscy, chcą łamać prawo, nie wszyscy sympatycy boksu, mają dostęp do neta, a starsi, czas i niezbędne umiejętności do wyszukania możliwości bezpłatnej transmisji on-line !!!

  Ale to nie powód aby chamska, chwaląca złodziejstwo hołota, spod ciemnej gwiazdy obrażała porządnych obywateli !!!

  Transmisje w PPV nie są jeszcze popularne w Polsce. Wielu "zaradnych" czy to z biedy, czy z cwaniactwa woli oglądać za friko belejakie, nielegalne, transmisje online niż wykupić prawa do oglądania w PPV. Wg organizatorów, ilość wykupujących wzrasta systematycznie. Ta gala, walka Gołoty z Saletą dała jak dotychczas drugi wynik w niedługiej historii PPV w Polsce.

  Powtarzam PPV w Polsce jest od niedawna, jak każda nowinka w Polsce musi mieć czas aby została zaakceptowana i rozwinęła się.


  Organizator, w oficjalnej informacji, zaprzecza temu, że nie było zainteresowania, co wypisywała różna hołota na forach, także na tym.

  Uważam, że faktycznie, Gołota, powinien zastanowić się i raczej skończyć z boksem. Ale to jego sprawa, jego życie, decydować o tym może On, jego rodzina a nie Michalczewski i różna, chamska, hołota, na forach, jak i tu.

  Gołota, już by pewnie, dawno skończył z boksem ale jest bokserem medialnym, wielu bokserów, chce z nim walczyć, za niezłe pieniądze, Gołota ma fanów, sympatyków w kraju i za granicą, przyciąga widzów, zwiększa oglądalność kanałów tv, jego walki zapełniają hale bokserskie, generują duże zyski dla organizatorów, sponsorów, doradców, kanałów tv, etc.etc.

  Gdyby odmówił walki z Saletą, czy wcześniej z Adamkiem, to kpiono by z Niego, że się boi, itd.

  Przecie Gołota nie domaga się walk, to media, trenerzy, doradcy, potencjalni organizatorzy, Jego walk, kanały tv, którym zależy na zyskach i tylko na zyskach, kuszą Go propozycjami, które trudno Mu nieraz odrzucić.

  Michalczewski, wypowiedział się, tylko o Gołocie a przecież mimo przegranej Gołoty, walka nie była jednostronna, kto oglądał to widział, że pod koniec, Saleta ledwie zipał i pomogło mu szczęście, niesprawna, lewa ręka Gołoty i nieczyste ciosy - SALETA WYGRAŁ FUKSEM ...!!!

  Michalczewski powinien się wstydzić, bo ocenił przebieg walki i przygotowanie boksrów niesprawiedliwie, nie było go stać, na sprawiedliwą, prawdziwą ocenę
  a powtórzył to, co kłamliwie i beszczelnie, głoszą niektóre, wredne media!!!

  Michalczewski, zachował się po chamsku, wobec Gołoty aby zabłysnąć w mediach, pokazać się w okienku !!!

  Podobnie po chamsku i chełpliwie, pod te chamskie media zachował się, wypowiadając się Gołocie, Zimnoch, który mógłby, póki co, Gołocie buty czyścić !! Dlatego, życzę mu, aby go Szpila z chamstwa i zarozumialstwa wyleczył, sprawiwszy mu, rzetelne baty !!!  Nie rozumiałam, nigdy i nadal nie rozumiem, tego chamskiego jazgotu na forach i tutaj też, tej nagonki hołoty, na Gołotę.


  Walka była super.

  Brzydzę się niektórymi paskudnymi, chamskimi, obraźliwymi, komentarzami przed tą walką i teraz, po tej walce.

  Organizatorzy, media, podkręcali temperaturę bo chodziło im tylko o zyski ale dziwię się tej hołocie, co na
  forach, także tu, wypisywała i wypisuje impertynencje.

  Obydwaj panowie, zasłużyli się dla polskiego sportu, jak potwierdził, nawet pyszałek Saleta, to Gołota pozostanie polską ikoną, wagi ciężkiej.

  Andrzej Gołota, wg mnie i większości ekspertów, został oszukany, i skrzywdzony, przez sędziów, w dwóch walkach
  o mistrzostwo świata.

  Żaden, z polskich bokserów, wagi ciężkiej, nie walczył z tyloma, najlepszymi bokserami, na świecie, co Gołota a On z wieloma wygrał.

  Lubię go, tak jak i miliony Polaków, w Polsce i na świecie, także za to, że nigdy, nie był pyszałkiem, takim jakimi są, np. bez obrazy, Adamek i Saleta.  Media są nieobiektywne.

  Gołota, rozsławił w świecie, polski boks i Polskę; przyczynił się do rozwoju tego sportu w Polsce, ma szacunek, poparcie, podziw i miłość Polaków w USA i w innych państwach a także milionów Polaków w Polsce.

  Saleta, też przyczynił się, do rozwoju polskich sportów walki w Polsce, rozsławienia polskiego sportu i Polski na świecie.


  Należy się im za to wielki szacunek i chwała.


  To organizator, media, sponsorzy, doradcy, jak zwykle nic nie ryzykując, najwięcej na tym pojedynku zarobią, to im chodziło o kasę i tylko o kasę, nic więcej.

  Zaś Gołota i Saleta, otrzymali propozycję, jak się to mówi, nie do odrzucenia ale nawet nie, ze względu na zagwarantowaną, im kasę ale ze względu na to, że powodowani ambicją, możliwością, pokazania swoich umiejętności, możliwości, mogąc swoją karierę zakończyć taką ciekawą, bardzo interesującą dla milionów, sympatyków, tego sportu, walką, nie mogli odmówić.

  Media, celowo i z premedytacją podkręcały temperaturę aby podnieść oglądalność i zainteresowanie, bo chodziło im tylko o kasę dla siebie.

  Miałam nadzieję, że Gołota i Saleta mimo wielu animozji między nimi, nie ulegną tym krwiożerczym poduszczeniom mediów i walka będzie pokazowa, interesująca dla kibiców boksu, może będzie twarda, może będą padać na deski, może zakończy się nokautem ale miałam nadzieję, że będzie to fair i ładna walka jak przystało na dobrze wyszkolonych, doświadczonych, pięściarzy.

  Ja wolałabym aby walka zakończyła się remisem, bez skandalu i bezpiecznie dla obu bokseerów.

  Szanując Saletę, kibicowałam jednak Gołocie.


  Gdzie są Ci co nazywali ich emerytami i dziadkami? tempo było niewiarygodne.


  Gołota, zadawał dużo, bardzo szybkich ciosów, bił seriami ale zbyt liczył na refleks, udany balans, nie trzymał gardy, opuszczał ręce, za dużo było niecelnych prawych, lewa ręka po operacji, nie pracuje u Niego jak należy.


  Gołota, traktował Saletę jakby zbyt delikatnie, walczył bardzo fair ...


  Pod koniec były momenty, że Gołota mógł Saletę spokojnie wykończyć bo Saleta już ledwie zipał ... ale po nieczystych ciosach Salety m.inn. w głowę, stało się, jak się stało ...

  Mimo wszystko, mimo przegranej i tych ostrzeżeń, za wypluwanie ochraniacza, bardziej podobał mi się Gołota.

  Wydaje mi się, że Saleta wykorzystywał wszystkie chwyty, w tym nieczyste ciosy aby tylko wygrać, pomogła mu też kontuzjowana lewa ręka Gołoty ... a Gołota jakby zbyt delikatnie traktował Saletę, za mało się ruszał i zbyt ufał w udany balans, odsłaniał, opuszczał ręce, (lewą po operacji, pewnie z bólu) nie trzymał gardy ...

  Moim zdaniem Gołota przegrał po wielu nieczystych ciosach Salety m.inn. w tył głowy. Saleta moim zdaniem walczył po chamsku jak niektórzy Niemcy, którzy też często wygrywają, chamstwem i brutalnością, brutalnymi nieczystymi ciosami!

 • ~Argument2013-02-25 12:27

  Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że walka wyglądała na ustawioną, a Gołota przewrócił się bardzo teatralnie nie otrzymawszy żadnego nokautującego ciosu.

 • ~Aka262013-02-25 10:59

  Nie wystarczy umiec komuś skyutecznie dać po mordzie, aby zostać bokserem... Tej prostej zasady Gołota wciąż nie rozumie... I chyba już za późno, nigdy tego nie zrozumie...

 • ~borys2013-02-25 08:27

  Gołota to głąb , gdyby umiał pisać to by napisał książke ale nic innego nie potrafi to zarabia na przegrywaniu walk a przeciwnikom to pasuje bo to legenda i łatwo z nim wygrać.

 • ~rocky2013-02-25 08:18

  Gołota to błazen sportowy , walczy tylko po to by dostać w morde, przegrać uśmiechnąć sie i zgarnąć hajs . Jasne że walka była ustawiona szczególnie ten finałowy Wreslingowy chwyt , ciekawe ile razy ćwiczyli ten piruecik przed walką i ciekawe komu ten błazen się teraz podłoży .

 • ~U S A2013-02-24 21:01

  Hieny juz atakuja pokazcie co Wy umiecie nic opruczglupiego gadania.

 • ~RUSEK2013-02-24 20:18

  Wszystko było ustawione!Macie tu nagranie po walce!

  http://filespeedy.net/download/18190/M2EwO

 • ~fasola2013-02-24 20:16

  porarzka dla gołoty ...jak większość zresztą ...gdyby boksował nie fer jak to często robił to może by wygrał...

 • ~adelaide2013-02-24 19:46

  Ale hołota na tym forum. Dzennik na psy schodzi, staje się plotkaskim brukowcem a na forum też chamstwo się szerzy. Nie stać hołoty na zastanowienie się, głębsza ocenę a więc wypisują same impertynencje
  i durnoty.

  A może który z tych chamskich, malkontentów napisze w czym sam się wyróżnia, czym rozsławił swoją miejscowość, województwo a może Polskę w świecie ? To byłoby może ciekawsze niż epitety!

  Nie rozumiałam nigdy i nadal nie rozumiem, tego chamskiego jazgotu na forach i tutaj też, tej nagonki hołoty, na Gołotę.

  Media też nie sa obiektywne.

  Walka była super.

  Brzydzę się niektórymi paskudnymi, chamskimi, obraźliwymi, komentarzami przed tą walką i teraz po tej walce.

  Organizatorzy, media podkręcali temperaturę bo chodziło im tylko o zyski ale dziwię się tej hołocie co na forach, także tu, wypisywała i wypisuje
  impertynencje. Obydwaj panowie, zasłużyli się dla polskiego sportu, jak potwierdził nawet pyszałek Saleta, to Gołota pozostanie polską ikoną, wagi ciężkiej.

  Andrzej Gołota, wg mnie i większości ekspertów, został oszukany, i skrzywdzony, przez sędziów, w dwóch walkach o mistrzostwo świata.

  Żaden z polskich bokserów nie walczył z tyloma najlepszymi bokserami na świecie co Gołota a On z wieloma wygrał.

  Lubię go tak jak i miliony Polaków, w Polsce i na świecie, także za to, że nigdy nie był pyszałkiem, takimi jakimi są, np. bez obrazy, Adamek i Saleta.

  Gołota, rozsławił w świecie, polski boks i Polskę; przyczynił się do rozwoju tego sportu w Polsce, ma szacunek, poparcie, podziw i miłość Polaków w USA
  i w innych państwach a także milionów Polaków w Polsce.

  Saleta, też przyczynił się do rozwoju polskich sportów walki w Polsce, rozsławienia polskiego sportu i Polski na świecie.

  Należy się im za to wielki szacunek i chwała.

  To organizator, media, sponsorzy, doradcy, jak zwykle nic nie ryzykując, najwięcej na tym pojedynku zarobią, to im chodziło o kasę i tylko o kasę, nic więcej.

  Zaś Gołota i Saleta otrzymali propozycję, jak się to mówi, nie do odrzucenia ale nawet nie ze względu na zagwarantowaną im kasę ale ze względu na to, że powodowani ambicją, możliwościa pokazania swoich umiejętności, możliwości, mogąc swoją karierę zakończyć taką ciekawą, bardzo interesującą dla milionów sympatyków tego sportu, walką, nie mogli odmówić.

  Media, celowo i z premedytacją podkręcały temperaturę aby podnieść oglądalność i zainteresowanie, bo chodziło im tylko o kasę dla siebie.

  Miałam nadzieję, że Gołota i Saleta mimo wielu animozji między nimi, nie ulegną tym krwiożerczym poduszczeniom mediów i walka będzie pokazowa, interesująca dla kibiców boksu, może będzie twarda, może będą padać na deski, może zakończy się nokautem ale miałam nadzieję, że będzie to fair i ładna walka jak przystało na dobrze wyszkolonych, doświadczonych, pięściarzy.

  Ja wolałabym aby walka zakończyła się remisem, bez skandalu i bezpiecznie dla obu bokseerów.

  Szanując Saletę, kibicowałam jednak Gołocie.

  Gdzie są Ci co nazywali ich emerytami i dziadkami? tempo było niewiarygodne.

  Gołota zbyt liczył na refleks, udany balans, nie trzymał gardy, opuszczał ręce, za dużo było niecelnych prawych, lewa ręka jednakeracji nie pracuje u Niego jak należy.

  Traktował Saletę jakby zbyt delikatnie...

  Pod koniec były momenty, że Gołota mógł Saletę spokojnie wykończyć bo Saleta już ledwie zipał ... ale po nieczystych ciiosach Salety m.inn. w głowę, stało się, jak sie stało ...

  Mimo wszystko, mimo przegranej i tych ostrzeżeń za wypluwanie ochraniacza bardziej podobał mi się Gołota.

  Wydaje mi się, że Salketa wykorzystywał wszystkie chwyty, w tym nieczyste ciosy aby tylko wygrać, pomogła mu też kontuzjowana lewa ręka Gołoty ... a Gołota jakby zbyt delikatnie traktował Saletę, za mało się ruszał i zbyt odsłaniał, nie trzymał gardy ...

  Moim zdaniem Gołota przegrał po wielu nieczystych ciosach Salety m.inn. w tył głowy. Saleta moim zdaniem walczył po chamsku jak niektórzy Niemcy, którzy też często wygrywają, chamstwem i brutalnością, brutalnymi nieczystymi ciosami!

1 2 3 4 ... 10 starsze

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV