Niewiele brakowało, aby Csomor był liczony już w pierwszym starciu. W kolejnym Węgier dwa razy znalazł się na "deskach", a sędzia przerwał pojedynek.

Sosnowski, który wrócił na ring po prawie dwuletniej przerwie na pożegnalną walkę, odniósł 49. zwycięstwo. W karierze poniósł też siedem porażek, m.in. ze słynnym Ukraińcem Witalijem Kliczko o pas WBC, a także dwie potyczki zremisował. Bilans Csomora wynosi 14-10-2.

Polski pięściarz przed galą w Żyrardowie, organizowaną przez grupę Marcina Piwka Fight Event, deklarował, że to jego ostatni bój w karierze, choć jednocześnie mówił, że w razie dobrej walki może skusi się na jeszcze jedną konfrontację.

W innych ciekawych pojedynkach Tomasz Gargula (18-1-1) pokonał na punkty Andrzeja Sołdrę (12-3-1), Jordan Kuliński (1-0-1) zremisował z Norbertem Dąbrowskim (18-4-1), zaś Przemysław Runowski (11-0) wygrał z reprezentantem Włoch Carelem Sandonem (19-2). Zwycięstwa odnieśli też Tomasz Piątek (1-0-1) i Daniel Bociański (5-0).