• ~CHOPIN
    (2012-11-11 10:35)
    WACH TO NIE ZADEN "VIKING" TYLKO "UNTERMENSCH" !!!
  • ~little tadek
    (2012-11-12 10:05)
    ~hengaj2012-11-12 08:37
    "Zrób Pan doktorat z psychologii,może zaczniesz robić głową a potem dopiero
    z wytatuowanych pięści."
    "...bardziej inteligentniejszy..."
    Bardziej inteligentniejszego od autora to ja jeszcze nigdy nie czytalem.
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-12 15:03)
    PANIE WACH WYSTEPUJE PAN JAK SKROMNY CZLOWIEK MASZYNERII GLOBALISTOW TO NAPRAWDE KOPIE
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-12 14:56)
    TO NIE WALKA TO PODSTAWIONY PIONEK DO WYGRYWANIA DLA KLICZKO JAK ZAWSZE TO CHODZI O MILIARDY ZAKLADOW KLICZKO WCY MAJA ZAPEDY POLITYCZNE ALA ABRA C HAM OWICZOW ALA RAZ PUTIN 20 GLOBALISTOW STRATEGIA ABSOLUTNA
  • ~Kibic
    (2012-11-12 14:33)
    Na szczescie oprocz platnych slugusow jest tez inteligentny, polski komentarz (adelaide). Wach mial Kliczke "na widelcu" na poczatku pojedynku.Niestety zabraklo kilku sekund.Uratowal go gong.Ale tych zdjec nie widze u platnych slugusow. Mech ogladalem w obcej telewizji, bo tzw polska nie jest dla Polakow.Za wszystko trzeba kilka razy placic dla platnych slugusow.Oni wycisna nas jak cytryne.Takie sa skutki postepowania mlodych ,wyksztalconych do zmywania garow obcym z tytulem doktora).
  • ~Kliczko ma pseudonim DOKTOR MŁOT
    (2012-11-13 10:56)
    To Tyle.
  • ~Jan Bohynski
    (2012-11-12 11:01)
    Ludzie ! Miejcie litosc. Wach dal z siebie wszystko. Jednak - wszystko - Wacha, to za malo na Kliczke. W boksie wbrew pozorom, liczy sie inteligencja, a tej Wachowi Bozia nie dala. Kiczkczko ja zdobyl, uczac sie. To tyle. JB.
  • ~Jan Bohynski
    (2012-11-12 10:44)
    Stary rupiec - Sylwek - robi sobie reklame podczepiajac sie do Kliczki. Zenada, albo nawet - zenua - JB.
  • ~adelaide
    (2012-11-12 10:04)
    A i najważniejsze, przecie Wach ma ponad 2 metrowy zasięg rąk; musi się nauczyć prostych ciosów, podwójne, potrójne lewe proste, ta lewa ma kłuc jak lanca, zatrzymywać przeciwnika ... a u niegto te lewe jakies takie, niemrawe, to musi chodzic rączka jak na sprężynie ...!
  • ~ewa koby
    (2012-11-12 16:08)
    panie wach przepraszam ze pan przepraszal