• ~słowianin
    (2013-02-02 22:05)
    SPORT TO ZDROWIE, no nie?
    Chyba zmarnowane...
    A ten błazen wytatuowany jak wyrokowiec...
  • ~niko
    (2013-02-02 14:32)
    Jak nie lubie tego bandyty , to muszę przyznać ,że efektownie go znokautował
    Amerykanowi sie należało ,bo walczył nieczysto po chamsku
  • ~E1946
    (2013-02-12 22:43)
    -kojot...chyba dostles po mordzie od Szpilki bo tak jedziesz naniego?
  • ~kontrola antydopingowa
    (2013-02-05 21:34)
    Na koksie i i ja Tysona bym rozwalił. Nawet szybciej niż sławetne sekundy Andrew G.
  • ~xyz
    (2013-02-03 18:13)
    Z zachowania bokserów po skończonym pojedynku powinni brać przykład nasi politycy. W czasie walki bokserzy tłuką się niemiłosiernie, często leje się krew, lecz po skończonym pojedynku obejmują się, pokonany gratuluje zwycięstwa lepszemu, a zwycięzca z troską spogląda na pokonanego, czy nie zrobił mu za dużej krzywdy. U nas natomiast bardzo często po przegranych wyborach pokonany nie chce podać ręki zwycięzcy, nie chce mu pogratulować i jeszcze na dodatek mówi, że wybory zostały sfałszowane ?
  • ~polecam
    (2013-02-02 18:28)
    http://www.youtube.com/watch?v=rCOBJ42lc0g
    Dobra walka-polecam!
  • ~t.runo
    (2013-02-03 10:26)
    A to się ratlerki wzięły za ujadanie .Cieniutko szczekacie sopranem,a jak byście spotkali Szpilkę w cztery oczy to byście się zlali cieplutkim moczem w gacie ,albo i sfajdali na rzadko.
  • ~jacóś
    (2013-02-03 11:45)
    Szpilka to nazwisko czy taka ksywka z podziemia?
  • ~wes
    (2013-02-03 07:49)
    to,,jest to ,,,na,co stac,,,dziennik,,pl,,,przez sluw,,,
  • ~lo