• ~Alek
    (2013-02-24 12:04)
    Cała walka Gołota-Saleta do ściągnięca w HD bit.ly\XxjMz6
  • ~dziadek
    (2013-02-24 13:08)
    O Kwaśniewskiego dostał list żelazny to może teraz Komorowski da mu immunitet by go tak nie lali.Stał się chłopcem do bicia.
  • ~ivanhoe
    (2013-02-28 18:14)
    golota i tak jest najlepszy!!!
  • ~70 LETNI EMERYT
    (2013-02-27 16:49)
    Bardzo fajna walka jak na dwóch starszych panów ale mam nadzieję że w ringu ich już więcej nie zobaczymy.PANOWIE szanujcie swojego zdrowia i życia .
  • ~KIBIC
    (2013-02-27 11:51)
    -m ;?? Ty masz wodoglowie Czy Zamieniles ,sie na Glowy ze Swoim Fiutem ???
  • ~Waldek
    (2013-02-25 08:13)
    Ja nie oglądałem, ale szacunek dla Tych Dwóch Panów się należy. W czasach gdy nie było Adama Małysza i Justyny Kowalczyk dostarczali nam pozytywnej energii.
    Dziękuję !
  • ~uwe
    (2013-02-25 07:58)
    saleta go nie znokautowal goloty on popchnal andrzeja!5 lat temu to by salete z ringu znosili.
  • ~m
    (2013-02-25 07:16)
    Gołota był nie przygotowany Saleta nie dorównywal mu nigdy do pięt
  • ~Tade
    (2013-02-24 19:02)
    Gołota już teraz ma problemy z wysławianiem się i jąkaniem. Będą go dalej walić w ten łeb to się źle dla niego skończy
  • ~golota to 0
    (2013-02-24 16:44)
    To i tak sie szczesliwie zlozylo ze Golota dostal po ryju i przegral teraz.Gdyby mialby sie spotkac z Adamkiem to zapewne by sie to skonczylo tragicznie dla niego.W naljepszym przypadku trwalym kalectwem.
  • ~jas
    (2013-02-24 16:04)
    A mnie walka miło zaskoczyła. Jak na wagę ciężką i ich wiek, całkiem dynamiczna i obaj szli na wymiany. Gratuluję Przemkowi i żal mi Gołoty.
    Całkiem udane szoł.
  • ~ajax
    (2013-02-24 14:43)
    Te wszystkie Borki, Kołtonie i reszta polsatowskich dziennikarzyn chyba trochę się zdziwiło, bo oglądając relacje z przygotowań i to tylko Endrju i Endrju było słychac.
  • ~piksel
    (2013-02-24 14:03)
    @ ~Karol.2013-02-24 13:03
    Obejrzyj sobie filmik na YT i powtórz kilka razy. Endrju padł po lewym krótkim lewym sierpie (chyba w ucho i końcówkę żuchwy). Chyba już był przymroczony po wcześniejszych ciosach Salety - w tym niestety dwóch w tył głowy.
  • ~JKa
    (2013-02-24 14:23)
    nie ogladalem tej walki bo nie lubie tego cyrku i tych zawodnikow.
  • ~Karol.
    (2013-02-24 13:03)
    golota upadl nie od ciosu a zostal lewa reka salety rzucony na mate.ale i tak nie wygral by tej walki bo juz sil nie mial.
  • ~luz
    (2013-02-24 11:58)
    Lepsze to niż szpilka
  • ~nil
    (2013-02-24 12:55)
    bedzie rewanz golota znokaltuje salete podejrzewam ze to bylo z gory ukartowane liczy sie kasa.
  • ~Zdzisław .
    (2013-02-24 12:07)
    Ludzie z otoczenia A.Gołoty,rodzina i dziennikarze powinni mu odradzić ponowne pokazywanie sie na ringu,staczanie tak idiotycznych "walk",których ofiarą staje się ten człowiek,Andrzej Gołota. Na jego poniżeniu "wsławia się" taki celebryta,marny bokser Saleta. Jak mozna było do tego dopuścić (sic !). Gołota nie ma instynktu samozachowawczego. Przykre i smutne.
  • ~biegacz
    (2013-02-24 11:21)
    a te sukinsyny żądają abonamentu, ale przekazu walki Gołoty i Salety nie pokazali. Wszyscy powinniśmy przestać płacić abonament!
  • ~jola
    (2013-02-24 17:18)
    to cyrk nie walka ze golda nie ugryzl saletry w ucho

Może zainteresować Cię też: