• ~ROBERT
    (2014-04-13 19:34)
    NIECH SIĘ MODLI O ZDROWIE BO O ROZUM -ZA PÓŻNO
  • ~ralf
    (2014-04-13 21:24)
    A co ma zrobić? do ringu już się nie nadaje tak jak i Adamek więc szukają by dostawać pieniądze za nic. Obsadzanie list takimi ludźmi to szkodzenie krajowi.
  • ~Oliwa
    (2014-10-21 19:32)
    Czy nie widzicie jakich zasrańców,zatrudniają polskie media.,Ci ludzie wyzuci z wszelkich wartości etycznych,demokratycznych czy prawnych,cały czas usiłują każdego kto wyrasta ponad przeciętność,obsikać fekaliami,kłamstwem, aferą i niezawodnym oszczerstwem.A równocześnie miernoty bez wartości,wiedzy i zasad moralnych,windowane są przez dziennikarzy na piedestał autorytetów.Dlaczego na forum nie krytykujecie tej szarańczy medialnej,tylko tańczycie jak wam zagrają.?.
  • ~adelaide
    (2014-04-19 21:02)
    Durny redaktorzyna aby stworzyć namiastkę newsa, aby podkręcić temperaturę artykułu, po chamsku, celowo użył takich słów aby w tytule zasugerować, że Anrzej Gołota został zamknięty w więzieniu .. etc ..!!! a po wyściu z niego udał się do Klasztoru Jasnogórskiego w Częstochowie !!!

    Wiemy, że Andrzej Gołota świętoszkiem nie jest ale takie postępowanie i insynuacje redaktora w gazecie należy uznać za karygodne !
  • ~ring
    (2014-04-14 09:44)
    WIDOCZNIE ZASTANAWIA SIĘ CZY TAM CZASEM NIE WRÓCIĆ.
  • ~Mendia it.d.
    (2014-04-14 05:20)
    PO mendia ( pijawki rzadowe ) woleli by stuacje odwrotna : najpierw do
    kosciola a potem na odsiadke do kicia. Tak, tak, te rzadowe mendia
    uczniowie doskonali Tuska, szechtera i NIESIOLA a wlasciwie ich klony.
    P.S. Tusek to nawet jak mowi prawde to KLAMIE.
  • ~Jerzy
    (2014-04-14 02:38)
    Niech przy okazji ten wielki,ale fizycznie bokser przy okazji podziekuje Bogu,ze sam nie zostal pensjonariuszem tego wiezienia,co gdyby nie ulaskawienie go przez b.Prezydenta.A.Kwasniewskiego na pewno by sie tak stalo.
  • ~LOL
    (2014-04-13 22:42)
    A kto on jest, ta Gołota?
  • ~ala
    (2014-04-13 23:05)
    I co z tego?
  • ~Smuda