• ~alternatyw4
    (2014-11-09 08:21)
    Szkoda mi trochę Adamka bo to dobry chłop i chciał coś udowodnić ale Szpilka to zimny drań i się nie dał.
  • ~Ostra beka z takich zer
    (2014-11-09 12:59)
    Zaden z nich nie liczy sie w Europie nie wspominajac juz o klasie swiatowej xD
  • ~JoJo
    (2014-11-10 21:33)
    Nie był na dopingu to plotka. Walka była sprzedana to oczywiste. Adamek nic się nie bronił i nie atakował, walczył zupełnie inaczej niż w jego poprzednich walkach. Ale to jest oczywiste. Adamek ma 37 lat, odchodzi już od boksu więc i tak ta przegrana wiele nie zmieni, a stoi wysoko w rankingach. Szpilka, który jest młody i nie zbyt znany w świecie dzięki zwycięstwu nad byłym mistrzem świata skoczy w rankingach i będzie mógł ubiegać się o walkę o tytuł ;). A Adamek dostał 200 czy tam 250 tys $ juz nie pamiętam. Boks to jedna wielka korupcja ;)
  • ~costam
    (2014-11-09 18:17)
    Trochę szkoda, że PiSiowaty moher przegrał z bandziorem Szpilką...
  • ~MAX
    (2014-11-09 17:25)
    Opryszek Szpilka wygral w ringu

    bo byl na dopingu.
  • ~...
    (2014-11-10 13:14)
    i po co się tak spinac i kłócić który lepszy każdy ma jakieś sukcesy i porażki... nie zgodze się z tym ze polscy bokserzy nie licza sie w europejskim boksie i światowym bo sie liczą i mamy kilku którymi sie można pochwalić... wracając do tej walki... nieznaczący nic wynik z powodu dopingu i co tu dużo mówić... walka nieważna
  • ~hanys ruda slaska
    (2014-11-10 12:54)
    Przestańcie bredzić!

    Dla mnie Adamek to mocarz polskiego boksu!
    Ciekawe - dlaczego tylko on zdobył się na odwagę, żeby wejść na ring z Kliczką, przetrwał całą walkę w niezłym stanie i zszedł z ringu o własnych siłach!
    I to mimo znacznej różnicy wzrostu, wagi i zasięgu ramion!

    To człowiek wyjątkowo odważny, pracowity i znakomicie wyszkolony!
    To jest najwyższa klasa polskiego boksu! Godny następca Pietrzykowskiego i Kuleja!
    Człowiek, który nigdy nie stryfił i nie zwiewał z ringu w popłochu jak Gołota, którego zresztą obił jak chłopca!

    No i nie perdolcie, że to Szpilka "zakończył karierę Adamka" tym w sumie kontrowersyjnym zwycięstwem na punkty!

    Popatrzcie na zdjęcia, a zwłaszcza na zdjęcie numer 3 i zobaczycie, kto trzeźwo cały czas kontrolował sytuację w ringu!

    Adamek zakończy swą wspaniałą karierę, kiedy sam zechce, a kariera Szpilki pozostaje wielką niewiadomą - bo to jest uliczny chojrak pokroju gołoty - tylko ma lepsze warunki fizyczne!
    Bądźcie uczciwi! hanys ze slaska
  • ~boxer to pustak
    (2014-11-10 07:48)
    Boks to wielka kasa-zaden sport a Szpila uwielbia kogos pobic...legalnie,wiec pobil
  • ~ślązak
    (2014-11-09 15:48)
    Kiepsko z Adamkiem. Nieudała sie kariera polityka w PISIE, a obecnie poobijany Adamek, pomimo ciągłego żegnania, odmawiania różańca i modłów, przegrywa i kończy karierę.Całe szczęście ,że przestał aspirować do roli politryka.
  • ~WAW
    (2014-11-09 15:27)
    GLUPI JESTEM JAK PAW.