• ~Viking
    (2016-04-04 06:33)
    Adamek byl bardzo dobrym bokserem. Nigdy nie przyniósł wstydu swoją walką. Chwala mu za to.
  • ~janosik
    (2016-04-04 02:58)
    Dla mnie przestał się liczyć i straciłem zainteresowanie jego wynika w momencie gdy uZiobrował w polityce . Plótł takie niestworzone rzeczy ,że pomyślałem ,boks odcisnął swoje piętno .Na KUPKĘ ZACZNIE MÓWIĆ PAPU i proszę wyniki przeszły moje oczekiwania .
  • ~lolek
    (2016-04-03 23:23)
    widzialem na zywo!!! byl w stanie to sedzia przerwal walke niepotrzebnie adamek wstal i bylby koniec rundy gong za sekunde, ale sedzia przerwal czemu??? no ale to jest sport, przykre ze polski sedzia go upokorzyl:((
  • ~walenty w niebo walniety
    (2016-04-03 22:42)
    To jest caly Narod Polski...rodzona matke w przyslowiowej lyzce wody byscie utopili.
  • ~walenty
    (2016-04-03 15:33)
    Tak mi przykro, obnosił się z wielkim rożańcem, nawet Rydzyk go nie uchronił.
  • ~maro
    (2016-04-03 10:50)
    Teraz tylko fucha księdza mu zostala
  • ~vladimir
    (2016-04-03 08:24)
    byl dobry zanim zaczal pic swiecona wode i odurzac sie kadzidlem. zmiekczyli go kumple w czarnych sukienkach. slaba glowa, jeszcze obijana i do tego narkotyk bialej magii - oto obecny goral. SZKODA.
  • ~swojsasiad
    (2016-04-03 08:22)
    teraz bedzie mial czas na załozenie kółka d/s intronizacji króla w Polsce
  • ~wyborca
    (2016-04-03 08:17)
    No to tera do PiSu możesz iść
  • ~jan
    (2016-04-03 08:12)
    Adamek wbrew kundelkom którzy teraz szczekaja to swietny pięściarz i zrobił bardzo dużo dla Polski dzięki mu za to .Stoczył kilka walk za dużo i teraz z podniesiona głową powinien zejść z ringu
  • ~Yary
    (2016-04-03 07:43)
    Adamek do walki przygotowywał się jak modelka na wybiegu ale wygrał i tak przystojniejszy.
  • ~Sebastian
    (2016-04-03 07:26)
    Co najmniej ze trzy pojedynki wcześniejsze mogły być lepsze .Każdego leszcza ,którego dziadek służył pobożnie w "Goralenvolk" spotka sprawiedliwość na końcu.
  • ~GLADIATOR
    (2016-04-03 05:24)
    ADAMEK DZIADU BOZIA CI NIE POMOGŁA == A HA HA ..

Może zainteresować Cię też: