• ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-26 19:10)
    Anka Anders znowu przyleciała z USA prywatnym VIP-owskim samolotem na koszt podatnika by wziąć udział w tym mor dobiciu ???
  • ~Xob~
    (2018-05-26 10:57)
    Wysylac organizatorow, bokserow i ich prymitywnych kibicow na pustynie i tam niech sie wzajemnie pozabijaja.
  • ~Okrutne
    (2018-05-26 10:12)
    Jak boks mozna zaliczac do sportu .To okrutna przemoc .A potem dziwicie sie ze jest przemoc na ulicy i w domu .
  • ~fajfus
    (2018-05-27 03:29)
    Pani Anders skreśliła się sama z grona ludzi posiadających zdolność honorową, gdy zgodziła się na wykorzystanie własnego ojca do zorganizowania ordynarnej pisowskiej ustawki wyborczej. Sądzę, że ta osoba powinna być wyklaskiwana przez każde szanujące się grono Polaków.
  • ~gs
    (2018-05-27 07:11)
    Gdyby jej ojciec to widzial to by sie w grobie przewrocil
  • ~cccccl
    (2018-05-27 01:02)
    Prawda jest taka, ze Edyta juz dawno nie spiewa nie daje koncertow. Caly jej dorobek to covery a MA tyle swoich przepieknych piosenek...Zarabia na czym sie da !!! Ciuchy lakiery do paznokci ( gdzie nie wiadomo czy sa testowane na zwierzetach ) ona sie osmiesza Sorry !
  • ~von ... coś tam i z domu ... coś tam
    (2018-05-26 22:37)
    Pani Anders jeszcze się nie zbliżyła do tego co wylatał do domu Tusk.
  • ~tvkur
    (2018-05-27 07:10)
    Paskudztwo i Smród (PiS) tyle podłości, pychy, kłamstw, złodziejstwa, cynizmu, rozdawanego szmalu i smrodu musi prowadzić do namnożenia się bakterii i robaków.
  • ~kurski
    (2018-05-27 07:09)
    Pycha i Szmal Podły i Świętoszkowaty (PiS), czyli mniej niż zerowy sort spod ogona kota cynika bez wąsów okrada i doi nas. Jedni są zajęci przyznawaniem sobie i kolesiom nagród, (czyli złodziejstwem) a inni jedynie ich przeżeraniem (żerowaniem).
  • ~JAKSA
    (2018-05-27 09:57)
    andersiaczkę na śmietnik historii.