• Ferrari
    Gang z Sardynii oraz środkowych Włoch planował wykradzenie z rodzinnego grobowca w Modenie ciała legendarnego założyciela słynnej firmy samochodowej - Enzo Ferrariego. Przestępcy zamierzali zażądać od rodziny okupu. Akcję udaremniły służby zatrzymując 34 osoby.
  • Dwukrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Ford Fiesta R5) w nadchodzący weekend rozpoczną walkę o trzeci z rzędu tytuł. Polska załoga wystartuje w Rajdzie Azorów, pierwszej rundzie ME.
  • Sebastian Vettel
    Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) wygrał na torze Albert Park w Melbourne niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Australii inaugurujący 68. sezon mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął Brytyjczyk Lewis Hamilton, a trzecie Fin Valtteri Bottas (obaj Mercedes GP).
  • Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik
    Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki wygrali pierwszą rundę zawodów Speedway Best Pairs, która odbyła się na torze w Toruniu. W finale pokonali parę Jason Doyle, Max Fricke, mimo, że początek biegu zdecydowanie należał do rywali.
  • Lewis Hamilton
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu Mercedes GP wystartuje z pierwszego pola w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Australii na torze w Melbourne, inaugurującym 68. sezon mistrzostw świata Formuły 1. To jego 62 pole position w karierze.
    Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton uzyskał w Melbourne najlepsze czasy na obu piątkowych treningach przed inaugurującym sezon 2017 wyścigiem o Grand Prix Australii. Brytyjczyk w obu sesjach miał ponad pół sekundy przewagi nad najlepszymi rywalami.
  • Robert Kubica
    Robert Kubica przyznał w rozmowie z dziennikiem "Corriere della Sera", że nie myśli teraz o możliwości powrotu do Formuły 1. W obszernym wywiadzie stwierdził, że po swych doświadczeniach w związku z wypadkiem jest być może lepszym człowiekiem.
  • Nico Rosberg
    Niedzielny wyścig o Grand Prix Australii zainauguruje 68. sezon mistrzostw świata w Formule 1. W 2017 roku zabraknie ostatniego zdobywcy tytułu Niemca Nico Rosberga, który zakończył karierę. W kalendarzu znalazło się 20 wyścigów, nie będzie imprezy w Niemczech.
  • Sebastien Ogier
    Wynik uzyskany w zakończonym w niedzielę samochodowym Rajdzie Meksyku, trzeciej rundzie mistrzostw świata, przez Sebastiena Ogiera (Ford Fiesta) może zostać anulowany. Francuz zajął w nim drugie miejsce, a zwyciężył Brytyjczyk Kris Meeke (Citroen).
  • Kris Meeke
    Brytyjczyk Kris Meeke (Citroen C3 WRC) wygrał Rajd Meksyku, trzecią rundę samochodowych mistrzostw świata. Urodzony w Irlandii Północnej kierowca był szybszy o 13,8 s od obrońcy tytułu Francuza Sebastiena Ogiera (Ford Fiesta WRC).
  • Rajd Meksyku
    Hubert Ptaszek (pilot Maciej Szczepaniak, Toyota Yaris), jedyny polski kierowca startujący w Rajdu Meksyku, trzeciej rundzie mistrzostw świata, wycofał się z rywalizacji po drugim dniu na skutek awarii auta.
  • Juho Hanninen
    Fin Juho Hanninen (Toyota Yaris WRC) był najszybszy na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Meksyku, trzeciej rundy mistrzostw świata. Kierowcy ścigali się na centralnym placu w stolicy kraju. Czternastą lokatę zajmuje Hubert Ptaszek (Ford Fiesta R5 WRC2).