• Nico Hulkenberg
    1
    Nowym dyrektorem wykonawczym zespołu Formuły 1 Renault został pochodzący z Warszawy inżynier aerodynamik Marcin Budkowski, który poprzednio w Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) kierował departamentem technicznym.
  • Sebastian Vettel
    Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) uzyskał najlepszy czas na pierwszym, a lider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) - na drugim treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Japonii, 16. rundą cyklu.
  • Robert Kubica
    3
    Team Formuły 1 Williams potwierdził, że zaplanował testy dla Roberta Kubicy, które odbędą się w drugiej połowie października na torze Silverstone. Polak ma jeździć samochodem w specyfikacji 2014.
  • Max Verstappen
    Holender Max Verstappen (Red Bull) wygrał wyścig o Grand Prix Malezji, 15. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Udany dzień miał Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari), który startował z ostatniej pozycji, a zajął czwarte miejsce.
  • Lewis Hamilton
    Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) po raz 70. w karierze wygrał kwalifikacje do wyścigu Formuły 1. W niedzielę na torze Sepang wystartuje z pierwszej linii do Grand Prix Malezji. Z ostatniego miejsca ruszy natomiast Niemiec Sebastian Vettel, którego Ferrari uległo awarii.
    Holender Max Verstappen (Red Bull) i Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) byli najszybsi na torze Sepang w piątkowych treningach przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Malezji.
  • Tomasz Gollob
    "Tomasz Gollob od 2 października znów będzie korzystał z egzoszkieletu. 10 października sprawdzimy też inną wersję urządzenia - amerykańską" - powiedział PAP koordynator kliniki rehabilitacji 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy dr Krzysztof Radziszewski.
  • Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław Tai Woffinden (kask czerwony) i Szymon Woźniak (niebieski) oraz Emil Sajfutdinow (żółty) z Fogo Unii Leszno
    Żużlowcy Fogo Unii Leszno po raz 15. w historii zdobyli drużynowe mistrzostwo Polski. W niedzielę zremisowali 45:45 we Wrocławiu z miejscowym Betardem Spartą, ale w pierwszym finałowym spotkaniu zwyciężyli 49:41.
    Robert Kubica, Brazylijczyk Felipe Massa i Brytyjczyk Paul di Resta - to trzej kierowcy, którzy są - zdaniem jednego z czołowych portali motoryzacyjnych - na liście kierowców, którymi w nowym sezonie jest zainteresowany team Formuły 1 Williams.
  • Bartosz Zmarzlik
    Słoweniec Matej Zagar wygrał żużlową Grand Prix w Sztokholmie, dziesiątą eliminację mistrzostw świata. Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce, a trzeci był lider klasyfikacji generalnej Australijczyk Jason Doyle.
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP wygrał na torze Marina Bay wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru, 14. rundę mistrzostw świata i umocnił się na pozycji lidera cyklu.
  • Kajetan Kajetanowicz
    Obrońca tytułu Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5) zajął drugie miejsce w Rally di Roma Capitale, 7. rundzie mistrzostw Europy i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Zwyciężył trzykrotny mistrz Polski Francuz Bryan Bouffier (Ford Fiesta R5).