• Fernando Alonso
    1
    Kierowca Formuły 1 teamu McLaren Hiszpan Fernando Alonso, który z powodu problemów technicznych nie ukończył żadnego z trzech tegorocznych wyścigów oficjalnie przyznał, że jest bardzo zawiedziony nowym bolidem.
  • Naomi Campbell
    3
    2
    Naomi Campbell to jedna z najsłynniejszych modelek na świecie. Choć lata lecą to czas jest dla niej dość łaskawy. 46-letnia Brytyjka swoją urodą błyszczała w Bahrajnie, gdzie na żywo śledziła rywalizację kierowców Formuły 1.
  • Sebastian Vettel
    1
    1
    Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) wygrał wyścig o Grand Prix Bahrajnu, trzecią rundę mistrzostw świata Formuły 1. To jego 44. zwycięstwo w karierze. Czterokrotny triumfator cyklu został samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej.
  • Valtteri Bottas
    2
    Fin Valtteri Bottas z teamu Mercedes wystartuje z pierwszego pola w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Bahrajnu na torze Sakhir. To trzeci wyścig w sezonie o mistrzostwo świata Formuły 1. To jego pierwsze pole position w karierze.
    Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 i współlider klasyfikacji generalnej w obecnym sezonie Niemiec Sebastian Vettel z Ferrari uzyskał najlepsze czasy podczas dwóch piątkowych treningów w Bahrajnie przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix.
  • Fernando Alonso zabrał do Bahrajnu swoją piękną dziewczynę
    1
    Kierowcy Formuły 1 w najbliższy weekend będą rywalizować na torze Sakhir. Fernando Alonso do Bahrajnu zabrał swoją piękna dziewczynę. Hiszpan z teamu McLaren-Honda liczy, że Linda Morselli przyniesie mu szczęście podczas wyścigu.
    Fabian Vettel, młodszy brat czterokrotnego mistrza świata Formuły 1 Niemca Sebastiana, rozpoczyna karierę profesjonalnego kierowcy wyścigowego. 18--latek w sezonie 2017 będzie startował w Audi Sport TT Cup.
  • Robert Kubica
    3
    Robert Kubica oświadczył we wtorek, że rezygnuje z wszystkich tegorocznych startów w cyklu World Endurance Championship (WEC). Były kierowca Formuły 1 miał rywalizować w barwach austriackiego zespołu ByKolles m.in. w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.
  • Lewis Hamilton
    1
    Wicemistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton powalczy 15 kwietnia w Bahrajnie o siódme kolejne pole position. "Ayrton Senna miał osiem z rzędu i chcę go dogonić" - powiedział kierowca teamu Mercedes GP. W niedzielę Brytyjczyk wygrał wyścig o Grand Prix Chin.
  • Przemysław Pawlicki (kask czerwony), Grigorij Łaguta (niebieski), Nicki Pedersen (biały) i Patryk Dudek (żółty) w finałowym biegu
    1
    Patryk Dudek został w Gorzowie Wlkp. zwycięzcą 14. Memoriału Edwarda Jancarza. W wyścigu finałowym pokonał Nickiego Pedersena, Przemysława Pawlickiego i Grigorija Łagutę. To drugi triumf wychowanka Falubazu Zielona Góra w zawodach pamięci legendy gorzowskiego i polskiego żużla.
  • Antonio Giovinazzi roztrzaskał bolid. Na szczęście kierowca wyszedł z tego bez szwanku
    1
    Lewis Hamilton z teamu Mercedes GP wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Chin na torze w Szanghaju. Zawody ukończyło 15 kierowców, pięciu nie dojechało do mety. Jako pierwszy jazdę zakończył Antonio Giovinazzi z Saubera, który już na czwartym okrążeniu uderzył w barierę. Na szczęście Włoch wyszedł z tego bez szwanku.
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu Mercedes GP wygrał niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Chin na torze w Szanghaju, drugą rundę mistrzostw świata w sezonie 2017. Drugie miejsce zajął Niemiec Sebastian Vettel z Ferrari, a trzecie Holender Max Verstappen z Red Bulla.