• DME juniorów w Krośnie
    1
    "Podprowadzające", które obsługiwały drużynowe mistrzostwa Europy juniorów na żużlu mogą mówić o wielkim szczęściu. Na torze w Krośnie mogło dojść do tragedii.
  • Żużlowiec - zdjęcie ilustracyjne
    Reprezentacja Polski z dużą przewagą wygrała w Krośnie zawody o drużynowe mistrzostwo Europy juniorów na żużlu. Srebrnych medalistów Duńczyków wyprzedziła o 10 punktów.
  • Robert Kubica
    1
    1
    Mistrz świata Formuły 1 z 2016 roku Nico Rosberg został menedżerem Roberta Kubicy i ma pomóc Polakowi w powrocie na tor wyścigowy. Niemiecki kierowca, który karierę zakończył w ostatnim sezonie, ma dzielić się obowiązkami z dotychczasowym doradcą Alessandro Alunni Bravim.
  • Matej Zagar
    Słoweniec Matej Zagar wygrał w Teterow Grand Prix Niemiec, dziewiątą eliminację mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Drugie miejsce zajął Słowak Martin Vaculik, a trzecie Australijczyk Jason Doyle, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
  • Lewis Hamilton i Valtteri Bottas
    1
    Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał wyścig o Grand Prix Włoch, 13. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Brytyjczyk objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Dotychczasowy lider Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) był na torze Monza trzeci.
  • Lewis Hamilton (w środku)
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP po raz 69. w karierze wygrał w sobotę kwalifikacje do wyścigu Formuły 1. W niedzielę wystartuje z pierwszej linii do Grand Prix Włoch na torze Monza. Tydzień temu w Belgii Hamilton wyrównał rekord pole position Niemca Michaela Schumachera.
  • Felipe Massa
    Z powodu opadów deszczu zaledwie 16 minut trwał ostatni trening przed Grand Prix Włoch, 13. rundą mistrzostw świata Formuły 1. Okrążenie pomiarowe na torze Monza przejechało tylko siedmiu kierowców. Najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa (Williams-Mercedes).
  • Lewis Hamilton
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa uzyskał najlepszy czas pierwszej sesji treningowej przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Włoch, 13. rundą mistrzostw świata Formuły 1. W drugiej najszybszy był jego partner z teamu Fin Valtteri Bottas.
  • Valentino Rossi
    Sześciokrotny motocyklowy mistrz świata w klasie Moto GP Włoch Valentino Rossi, który w czwartek podczas treningu motocrossowego miał wypadek i złamał prawą nogę, w nocy przeszedł operację w klinice w Anconie.
  • Krzysztof Hołowczyc
    1
    Krzysztof Hołowczyc, który rok temu ogłosił zakończenie kariery, wystartuje w rozpoczynającym się w piątek rajdzie Orlen Baja Poland - eliminacji Pucharu Świata w rajdach terenowych . "To wyjątkowa impreza, z którą jestem emocjonalnie związany" - powiedział.
  • Bolid Red Bull
    1
    Szef zespołu Formuły 1 Red Bull Christian Horner wezwał koncern Renault, producenta silników do szybkiego poprawienia jakości jednostek napędowych, które coraz częściej ulegają awariom.
  • Tai Woofinden (C), Patryk Dudek (L) i Jason Doyle (P) na podium Grand Prix Polski na żużlu w Gorzowie Wielkopolskim
    1
    Brytyjczyk Tai Woffinden wygrał w Gorzowie Wlkp. żużlową Grand Prix Polski, ósmą eliminację mistrzostw świata. Na drugim stopniu podium stanął Patryk Dudek. Trzeci był Australijczyk Jason Doyle, nowy lider cyklu, a czwarte miejsce zajął Bartosz Zmarzlik.
  • Dave Gahan, wokalista Depeche Mode

OLIS: Nie kupuj nowości, poczekaj na przeceny i okazje. Aha - wygrało Depeche Mode