• Polacy - Bartosz Zmarzlik (kask czerwony) i Krzysztof Kasprzak (niebieski) oraz Rosjanin Grigorij Łaguta (żółty) i Szwed Fredrik Lindgren (biały)
    1
    14
    W Zielonej Górze reprezentacja Polski na żużlu pokonała 46:44 ekipę Reszty Świata. Był to pierwszy sprawdzian triumfatorów drużynowego Pucharu Świata 2016 w tegorocznym sezonie.
  • Kajetan Kajetanowicz
    1
    Portugalczyk Bruno Magalhaes (Skoda Fabia R5) wygrał Rajd Azorów, pierwszą rundę samochodowych mistrzostw Europy. Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5), który powrócił na trasę po piątkowym wypadku, wygrał w sobotę dwa odcinki specjalne.
  • Wypadek Kajetanowicza na Azorach
    Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Ford Fiesta R5), którzy wypadli z trasy na pierwszym piątkowym odcinku specjalnym Rajdu Azorów, pierwszej rundy tegorocznego cyklu, wrócą do rywalizacji w sobotę - poinformował zespół.
  • Dwukrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Ford Fiesta R5) prowadzą po pierwszym dniu Rajdu Azorów, pierwszej rundzie cyklu sezonu 2017. Polska załoga o 1,1 s wyprzedza Rosjanina Aleksieja Łukjaniuka (Ford Fiesta R5).
  • Żużel
    Żużlowa reprezentacja Polski zmierzy się w niedzielę w Zielonej Górze z drużyną Reszty Świata. To pierwszy sprawdzian kadry narodowej w tym sezonie. Rozpocznie on cykl przygotowań do finału Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie.
  • Ferrari
    1
    Gang z Sardynii oraz środkowych Włoch planował wykradzenie z rodzinnego grobowca w Modenie ciała legendarnego założyciela słynnej firmy samochodowej - Enzo Ferrariego. Przestępcy zamierzali zażądać od rodziny okupu. Akcję udaremniły służby zatrzymując 34 osoby.
  • Dwukrotny rajdowy mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Ford Fiesta R5) w nadchodzący weekend rozpoczną walkę o trzeci z rzędu tytuł. Polska załoga wystartuje w Rajdzie Azorów, pierwszej rundzie ME.
  • Sebastian Vettel
    1
    Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) wygrał na torze Albert Park w Melbourne niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Australii inaugurujący 68. sezon mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął Brytyjczyk Lewis Hamilton, a trzecie Fin Valtteri Bottas (obaj Mercedes GP).
  • Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik
    1
    Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki wygrali pierwszą rundę zawodów Speedway Best Pairs, która odbyła się na torze w Toruniu. W finale pokonali parę Jason Doyle, Max Fricke, mimo, że początek biegu zdecydowanie należał do rywali.
  • Lewis Hamilton
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu Mercedes GP wystartuje z pierwszego pola w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Australii na torze w Melbourne, inaugurującym 68. sezon mistrzostw świata Formuły 1. To jego 62 pole position w karierze.
    Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton uzyskał w Melbourne najlepsze czasy na obu piątkowych treningach przed inaugurującym sezon 2017 wyścigiem o Grand Prix Australii. Brytyjczyk w obu sesjach miał ponad pół sekundy przewagi nad najlepszymi rywalami.