Michael Schumacher może już nigdy nie wybudzić się ze śpiączki

2014-01-16 13:24 | Aktualizacja: 13:26
Michael Schumacher

Michael Schumacher (Fot. Torsten Helmke / Newspix)

Michael Schumacher od czasu wypadku a nartach, który wydarzył się po świętach Bożego Narodzenia jest w śpiączce. Według niemieckich mediów istnieje groźba, że słynny kierowca nigdy nie zostanie z niej wybudzony.



Były mistrz Formuły 1 już od ponad dwóch tygodni przebywa w szpitalu w Grenoble. Jego stan nadal jest bardzo poważny. Wiele wskazuje na to, iż lekarze nigdy nie zdecydują się na jego wybudzenie - informuje niemiecki magazyn "Focus".

Od czasu wypadku Schumacher przeszedł dwie operacje. Niemiec wciąż znajduje się w stanie krytycznym.





Źródło: Media
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 9
  • ~fuehrer2014-01-16 23:17

    ...szkoda , a takie mendy jak tusk ...mają się dobrze ...

  • ~ADI2014-01-16 20:14

    ZADNEGO GEBELSA MI NIE JEST ZAL

  • ~depepoz2014-01-16 19:00

    "Wiele wskazuje na to, iż lekarze nigdy nie zdecydują się na jego wybudzenie". Co za durny artykuł! Wiele tzn. co konkretnie? Usiąść na dupie w ciepłej redakcji, wymyślić jakąś bzdurę, przeciągnąć się i z westchnieniem ulgi wyjść na piwo. Oto poziom obecnych redaktorów.

  • ~do Krok2014-01-16 17:16

    to prawda,że nie wszystko w karierze "Schumiego" jest aż tak piękne (dodajmy Suzukę) ale najważnieszym jest jego POWRÓT DO ZDROWIA).

  • ~Krok2014-01-16 15:37

    rodzina szybko spadku nie dostanie. Cieszyles sie na podium na Imola to teraz spij slodkim snem Schumi.

  • ~zenus2014-01-16 15:36

    przeznaczenie to jest nasz los,wychodzisz z domu,wsiadasz do samochodu,idziesz na mecz,do szkoły do kina i nie wiesz czy wrocisz i w jakim stanie,a moze w ogole nie wrocisz...zastanow sie co znaczy nasze zycie i co jest warte..a moze warto spojrzec do lustra czy zycie nasze jest uczciwe i ile jest warte???

  • ~michael ja wierzę,że powrócisz... i2014-01-16 15:20

    MUSISZ to zrobić.

  • ~Papkin2014-01-16 15:05

    Bardzo wspolczuje rodzinie ...