Drugie i trzecie miejsce, także premiowane startami w GP 2015, zajęli Australijczyk Jason Doyle i Brytyjczyk Chris Harris. Czwarte miejsce zajął Polak Maciej Janowski.

Mimo, że awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, zapewniło sobie tylko trzech najlepszych zawodników imprezy w Lonigo, to Janowski ma spore szanse na kwalifikację do tego cyklu. Polak musi liczyć na to, że Zagar utrzyma się w cyklu GP, na co ma spore szanse - dwie rundy przed końcem sezonu zajmuje piąte miejsce (utrzymuje się ośmiu najlepszych żużlowców) z przewagą 19 punktów nad dziewiątym Fredrikiem Lingrenem. W przypadku, gdy Zagar utrzyma się w najlepszej ósemce mistrzostwach świata, Polak zajmie wywalczone przez niego miejsce w zawodach we Włoszech.

W Lonigo startowało jeszcze dwóch Polaków - Przemysław Pawlicki zajął siódme, a Janusz Kołodziej czternaste miejsce. Kołodziej w swoim trzecim wyścigu upadł, wskutek czego wycofał się z rywalizacji.