Sensacyjne doniesienia mediów. Władimir Putin zablokował powrót Roberta Kubicy do Formuły 1

| Aktualizacja:

Robert Kubica był bardzo blisko powrotu do Formuły 1. Nasz kierowca podobno miał już nawet podpisany kontrakt z teamem Williamsa. Ostatecznie w nowym sezonie Polak nie pojawi się na torze barwach tej ekipy. Podobno stoi za tym Władimir Putin.

wróć do artykułu
  • ~Kijek
    (2018-01-16 18:59)
    Biznes F1 to prywatna firma pana Ecclestona. Ma przynosic zyski.
  • ~Bronia patryjotka , cierpistka wieczna
    (2018-01-14 18:40)
    a ja myslalala ze to niemce nasze odwieczne wrogi co pisalo wasze pismo .
  • ~Janosik
    (2018-01-14 13:06)
    F1 nie moze bac sportem!Przeciez tam pracuje silnik spalinowy i zatruwa nasza klime.Prawdziwy sport to praca ludzkich miesni koorynacja,wytrwalosc itd. Ta kasse lepiej podzielic rowno, wszyscy zadowoleni i przyroda(klima) zdrowa.
  • ~sig9
    (2018-01-08 04:26)
    To przeciez oczywista oczywistosc, ze wszystkie klopoty Polakow to wina Putina (zawsze), oraz Tuska (czesto). Antos Smo-lenski musi natychmiast wyslac WOT na Moskwe, najlepiej pod dowodztwem biskupa polowego znanego powszechnie jako "Flaszka".
  • ~Mich
    (2018-01-07 19:30)
    Jak mozna pisac takie brednie ! Po piersze KUBICA to stary DZIAD do F - 1 ! Tylu mlodych i uzdolnionych czeka w kolejkach a Kubica niesprawny i nie pomogly wypozyczone CZARY - MARY od zony J.p 2 krew niby czyniaca cuda . A pan Prezydent Putin jest czlowiekiem z klasa i nie zajmuje sie takimi pionkami
  • ~trener
    (2018-01-07 18:24)
    Rosjanin ma tę zaletę ,że jest młody i zdrowy.
  • ~FGHJKIUYGHJU
    (2018-01-04 00:14)
    PUTIN ZAWSZE JEST ZA ROSJĄ, DONALD I RYŻY PRZEZ 8 LAT SPRZEDAWAŁ POLSKE, TERAZ JAKO EUROKRÓLIK RYŻACZEK I DOKOPUJE ILE MOŻE, NIE POPRZE ALE JESZCZE UPAPSZE W GOWNIE SPRAWE
  • ~Pierre
    (2018-01-02 13:49)
    Firma SMP dorzucić 15 mln euro. A co zrobić autor artykułu?
  • ~cobra7777
    (2018-01-02 11:32)
    No i dobrze zrobił że zablokował. Przynajmniej Robert trochę dłużej pożyje. Putin to taki jego ojciec chrzestny tylko Robert o tym nie wie.
  • ~Oficer POdprowadzajacy
    (2017-12-16 22:34)
    Ten Maly Wowa to wiekszy zgrywus jak sam rasPUTIN....:)))
  • ~rowerzysta
    (2017-12-16 12:02)
    oj tam oj tam przecież kubica jest taki szybki i (przystojny) że może biec za Rosjaninem i widowisko tylko na tym zyska.
  • ~dd
    (2017-12-16 09:59)
    to Putin wie, że istnieje Kubica?
  • ~Pafnucy
    (2017-12-15 23:52)
    Rosyjskie władze jakoś mogą stać po stronie Rosjan i ich wspierać. Pseudo polskie władze mają w nosie Polaków. Mniejszości polskie na wschodzie zostawione same sobie. Sportowcy polscy trenują często za własne pieniądze. Putin bardzo dobrze zrobił. Klika Kaczyńskiego i Tuska wolała sobie zrobić sejmowy bufet za 6 mln złotych.
  • ~mjr Wredny
    (2017-12-15 21:40)
    Dorabianie ideologii.
  • ~kisiek
    (2017-12-15 21:20)
    mam nadzieję, że ten kacap nie zdobędzie ani punktu dla Wiliamsa a swoją beznadziejną jazdą ośmieszy Rosję i tego swojego śmiesznego wodza narodu
  • ~kotong
    (2017-12-15 15:26)
    Taki jest swiat nie masz kasy jestes nikim. Szybka szkola politycznego realizmu to wlasnie to co przerabia Polska
  • ~spostrzegawczy
    (2017-12-15 15:14)
    Czy moze byc chociaz jeden dzien bez tego Kubicy?
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-15 13:45)
    Może jeszcze mały przy wsparciu Macierewicza ... coś odkręcą? Przecież tak dla kremla tyrają.
  • ~barlo4
    (2017-12-15 13:19)
    Od samego początku była to lipa
  • ~qwert