Sensacyjne doniesienia mediów. Władimir Putin zablokował powrót Roberta Kubicy do Formuły 1

| Aktualizacja:

Robert Kubica był bardzo blisko powrotu do Formuły 1. Nasz kierowca podobno miał już nawet podpisany kontrakt z teamem Williamsa. Ostatecznie w nowym sezonie Polak nie pojawi się na torze barwach tej ekipy. Podobno stoi za tym Władimir Putin.

wróć do artykułu
  • ~Fedor
    (2017-12-15 10:19)
    Nie można podmienić próbek z moczem, to przynajmniej sypniemy trochę rubli. Niech żyje uczciwa sportowa rywalizacja spod znaku kacapskiego sierpa i młota!
  • ~Filip
    (2017-12-15 10:04)
    Jeśli to prawda to bardzo smutne wydarzenie. Dobrze, ze chociaż na zimowa olimpiadę nie pojadą.
  • ~jajco
    (2017-12-15 09:55)
    znowu zdradzeni o świcie tym razem przez Williamsa...
  • ~Abcdf
    (2017-12-15 10:01)
    Ehh co zrobić gdy to pieniądze rządzą światem:(
  • ~dbc
    (2017-12-15 10:23)
    Swiatem rzadza uklady a nie jakies inne prawa
  • ~crez
    (2017-12-15 10:20)
    Putin ma gdzieś Kubicę i nie wiadomo czy w ogóle o nim słyszał. Po prostu popierał swojego. Nie miał by żadnych szans gdyby Kubica wypadł znacznie lepiej podczas testów i tyle.
  • ~Zorro
    (2017-12-15 11:32)
    PiS powinien teraz wstać z kolan i ukarać zarówno Williamsa jak i Putina. A co! Niech wiedzą z kim mają do czynienia!
  • ~qqq
    (2017-12-15 10:14)
    A czemu nasz rząd nie poparł podobnie Kubicy?
  • ~antyrusek
    (2017-12-15 10:31)
    hehehe...."który nie wyobrażał sobie, by wśród najlepszych kierowców świata zabrakło przedstawiciela rosji".... kupić miejsce ruskowi - bezcenne!!..,.. po ***** w walonkach a nie w "formuły"!!!!
  • ~furman
    (2017-12-15 12:01)
    Kasa , kasa i kasa to tylko sie liczy w F1 , ponadto Kubica nie byl testowany jako kierowca tylko testowal opony - i po co ten caly cyrk
  • ~kisiek
    (2017-12-15 21:20)
    mam nadzieję, że ten kacap nie zdobędzie ani punktu dla Wiliamsa a swoją beznadziejną jazdą ośmieszy Rosję i tego swojego śmiesznego wodza narodu
  • ~qwert
    (2017-12-15 13:17)
    Przynajmniej Kubica nie rozbije in samochodu jak to ma w zwyczaju
  • ~kotong
    (2017-12-15 15:26)
    Taki jest swiat nie masz kasy jestes nikim. Szybka szkola politycznego realizmu to wlasnie to co przerabia Polska
  • ~barlo4
    (2017-12-15 13:19)
    Od samego początku była to lipa
  • ~rusek
    (2017-12-15 10:07)
    nic ujac nic dodac tak sie rzadzi swiat putin zadal tez ciekawy pytanie do holoty macierewicza czy samolot lecial z moskwy czy z warszawy i gdzie podlozono bombe w moskwie czy w warszawie i to mi sie podoba czekam na odpowiedz od piekarzy bo ci co w komisji to tepota
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-15 13:45)
    Może jeszcze mały przy wsparciu Macierewicza ... coś odkręcą? Przecież tak dla kremla tyrają.
  • ~spostrzegawczy
    (2017-12-15 15:14)
    Czy moze byc chociaz jeden dzien bez tego Kubicy?
  • ~seb
    (2017-12-15 12:30)
    15 mln euro? Nie jest to astronomiczna suma jak na F1. To co polski Lotos albo Orlen nie mogl tyle wylozyc, aby pomoc Kubicy. Nic nie rozumiem.
  • ~Normalny student
    (2017-12-15 12:19)
    Zablokować im Mistrale które za 2 $ kupili od Egiptu to inaczej zaczną śpiewać! Ponadto powinno się odebrać wrak po zamachu w Smoleńsku!
  • ~dd
    (2017-12-16 09:59)
    to Putin wie, że istnieje Kubica?

Może zainteresować Cię też: