• ~yzio
    (2014-04-01 12:05)
    "Strasznie mi pan kogoś przypomina, przynajmniej z tyłu...". Z tylu to może być strasznie. Straszna nowomowa Polaków.
  • ~hahaha
    (2014-04-01 12:52)
    jak sie kończy jedynie zawodówkę, to się mówi "DO Borowej Góry"
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-04-01 13:58)
    NO , NO P.O.PISAŁ SIĘ .

    WCZEŚNIEJ DOSTAŁ W NAGRODĘ CUKIERECZKA , JAK ZACZĄŁ WSPIERAĆ JEDYNĄ SŁUSZNĄ SIŁĘ PRZEWODNIĄ NARODU
  • ~henrykW.
    (2014-04-01 14:04)
    " re @" hahaha"
    Twoja złośliwośc nie zna granic. Człowiek, który nie zna terenu może to pomylic z miejscowością i wtedy jest dobrze "mądralo".
  • ~henrykW.
    (2014-04-01 14:45)
    To przedsięwzięcie było wspaniałe, oglądałem to kilka razy. Słowa uznania dla pomysłodawców, a w szczególności dla wykonawcy. Dziękuję.
  • ~Bart
    (2014-04-01 16:11)
    Skonczyl zawodowke i osiagnal to do czego ty nie dojdzesz nigdy.
  • ~RITA
    (2014-04-01 16:44)
    ADAŚ A TAK CIE LIBIAŁAM MUSIAŁEŚ SIĘ ZBŁAŹNIĆ , ALE MOZESZ JESZCZE IM SLUZYC MOGA CIE PRZYJĄC NA POSLA
  • ~Daniel
    (2014-04-01 19:00)
    Taki małysz-(po rosyjsku malec) odbiera nam chleb na mazowszu.TEN KURDUPEL GÓRAL bez licencji wyciąga kasę mimo że sam sporo szarpnął na idiotycznych skokach narciarskich ciągle jak nic nie jadał i wiatr dmuchał pod narty a dzisiaj jako gasnąca gwiazda i przygaszona CAŁKOWICIE PRZEZ ZŁOTYCH OLIMPIJCZYKÓW (Bródka , Stoch) nawet dniówkę na taxi potrafi nam ukraść gdy mimo licencji w rajdach jest za cienki i gorzej przędzie .Tak się nie robi panie malec !
  • ~Gość
    (2014-04-01 19:03)
    Lekki jest ,najlepiej jak zostanie dekarzem i będzie skakał po dachach .
  • ~polak
    (2014-04-01 21:58)
    Malysz ty widziales Vancouver jak swinia niebo,gdyz zaraz PO skokach POleciales do Polski i POwiedziales ze sie spieszysz i innym razem odwiedze,ale ze widzialem z gory i jest piekne,tak jedno z najpiekniejszych na swiecie i w taxi sklamales ze byles!!!