• ~żegnaj PO
    2015-04-19 14:47
    Uważajcie, na forum Misiek ze swoimi podłymi tekstami. Biedak, musi czuwać w dzień i w nocy, aby z żoneczką posadek, za judaszowe srebniki od PO kupione , nie stracili. Fuj, fuj, fuj!
  • ~mak
    2015-04-19 13:05
    Bul ma pecha, to tramwaj sie zepsul, to kury mu przeszkodzily, to woda go polala, a teraz stadion nie wytrzymal wizyty prezydeta.
  • ~EpisKOPAT
    2015-04-19 13:41
    ~BUL2015-04-19 13:17

    Gdzie się pojawia KOMORUSKI to od razu narobi się coś ZŁEGO!
    Tak samo jak mlaskacz wiadomo co wyrabiał w locie do Gruzji jak i na granicy gdzie po serii z kałasznikowa ze strachu narobił w spodnie a Stasiak był dumny ,że godnie zniósł zawartość spodni i od tego czasu chodził w pampersie i był zakaz z jego udziałem salwy honorowej !
  • ~BUL
    2015-04-19 13:17
    Gdzie się pojawia KOMORUSKI to od razu narobi się coś ZŁEGO!
  • ~gg
    2015-04-19 13:35
    taki skandal w porównaniu z aferami taśmowymi i WSIowymi,to mały pikuś.A na fotce widać...obsuwa kompletna a Bredzik zadowolony.
  • ~BASIOR
    2015-04-19 13:02
    przygłupy z PełO włączyć myślenie to nie boli WIĘCEJ wiary w siebie JEŁOPY
  • ~hooknose
    2015-04-19 15:13
    Człowiek obciach...siadam: o przepraszam staje na krześle i łącze się w bulu.
  • ~donio
    2015-04-19 13:02
    A ja święcie byłem przekonany ,że cało zło w naszym kraju idzie od *********** Jarka
  • ~Yebisuki Nabosaki
    2015-04-19 13:13
    Mozliwosc dodawania komentarzy z Twojego numeru IP zostala zablokowana.
    ---
    Dlaczego ?

    Przecieza ja tylko czytalem to co inni napisali. Ja jeszcze zadnego komentarza nie napisalem, ani tez nie zamierzalem napisac !
  • ~mmmm
    2015-04-19 13:39
    Pracownicy manifestują, 50 tyś,zjechało do Warszawy a pan prezydent ogląda żużel!!!