• Mo Farah
  1
  Czterokrotny mistrz olimpijski na długich dystansach Mo Farah ma dość podejrzeń. Brytyjski lekkoatleta, którego amerykański trener Alberto Salazar zamieszany jest w aferę dopingową, zapewnia, że nigdy nie brał niedozwolonych środków. "To frustrujące, że muszę powtarzać, iż jestem czysty" - podkreślił.
 • Kamila Lićwinko
  1
  Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) wywalczył w Toruniu dwa złote medale lekkoatletycznych halowych mistrzostw Polski – na 200 i 400 m. W skokach – o tyczce i wzwyż – najlepsi byli Piotr Lisek i Kamila Lićwinko. W biegu na 800 m Artur Kuciapski uzyskał minimum na mistrzostwa Europy w Belgradzie.
 • Doping
  1
  Jamajski sprinter Nesta Carter, który w 2008 roku triumfował w Pekinie w olimpijskiej sztafecie 4x100 m wspólnie m.in. z Usainem Boltem, złożył do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie (CAS) odwołanie od dyskwalifikacji za doping.
 • Ewa Swoboda
  4
  1
  "Boli, że nie mogę zejść do granicy 7,10. Miałam krótkie przygotowania. Mam nadzieję, że w sobotę w Toruniu uzyskam przynajmniej 7,15’’ - powiedziała sprinterka Ewa Swoboda (AZS AWF Katowice). W weekend walczyć będzie o drugi w karierze tytuł halowej mistrzyni kraju.
 • Polka Ewa Swoboda (P) i Brazylijka Rosangela Santos (L)
  1
  Polscy lekkoatleci odnieśli cztery zwycięstwa w mityngu Orlen Cup w Łodzi. W Atlas Arenie triumfowali: Piotr Lisek w skoku o tyczce (5,87), Kamila Lićwinko wzwyż (1,97), Ewa Swoboda w biegu na 60 m (7,20) i Konrad Bukowiecki w pchnięciu kulą (20,73).
 • Anita Włodarczyk
  Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro w rzucie młotem Anita Włodarczyk w rozmowie z PAP wyjaśniła, dlaczego mimo sukcesów i wielu lat treningów nie zdecydowała się na luźniejszy sezon. Opowiedziała też o studiach, podróżach i najoryginalniejszym prezencie, jaki dostała.
 • Usain Bolt
  Słynny jamajski sprinter Usain Bolt wygrał w sobotę w Melbourne bieg na nietypowym dystansie 150 metrów. Podczas zawodów o nazwie Nitro Athletics odniósł również dwa zwycięstwa w sztafetach mieszanych. Jego zespół nosił nazwę "Bolt All-Stars".
 • Piotr Lisek
  1
  Piotr Lisek (OSOT Szczecin) wynikiem 5,86 wygrał w Berlinie konkurs skoku o tyczce. Brązowy medalista mistrzostw świata próbował jeszcze trzykrotnie pokonać wysokość 6,05. W ubiegłym tygodniu rezultatem 6,00 poprawił w Poczdamie absolutny rekord Polski.
 • Joanna Jóźwik
  Joanna Jóźwik (AZS AWF Warszawa) wygrała bieg na 800 m podczas mityngu Copernicus Cup w Arenie Toruń i wynikiem 1.59,29 ustanowiła halowy rekord Polski. To najlepszy w tym sezonie czas na świecie.
 • Szef IAAF, Sebastian Coe
  Rada Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) nie zgodziła się na przywrócenie praw członkowskich Rosji, zawieszonej w związku z procederem dopingowym w tym kraju. "Czyści" sportowcy mogą jednak startować pod neutralną flagą.
 • Piotr Lisek
  1
  1
  "Po uzyskaniu 6 metrów była euforia, nie mogłem w to uwierzyć, ale teraz staram się wrócić na ziemię i do normalności. Teraz będę musiał udowodnić, że to nie był jednorazowy wystrzał" - powiedział PAP Piotr Lisek, który w sobotę jako pierwszy Polak w historii skoczył o tyczce 6 metrów.
 • Piotr Lisek
  4
  5
  Brązowy medalista mistrzostw świata Piotr Lisek wynikiem 6,00 m poprawił w Poczdamie absolutny rekord Polski w skoku o tyczce - poinformował PZLA na Twitterze. Zawody rozgrywane były w centrum handlowym.
 • Kobieta w bieliźnie przy laptopie

  Coraz częściej szukamy partnerów do seksu w Internecie. Oto, co się przez to traci, a co zyskuje

 • logo Panoramy, news o Tinie Turner

  Wpadka "Panoramy". Podali fałszywą informację o śmierci Tiny Turner

 • Beata Tyszkiewicz, Dominika Gwit i Żora Koroliow

  Tyszkiewicz do uczestniczki "Tańca z gwiazdami": Jakby pani zrzuciła 20 kilo, to byłoby pani lżej

Zobacz więcej