Lekkoatletyczne HME: Polska pierwsza w klasyfikacji medalowej!

| Aktualizacja:

Dwanaście krążków i pierwsze miejsce w tabeli medalowej - to bilans polskich lekkoatletów w zakończonych w niedzielę w Belgradzie 34. halowych mistrzostwach Europy. Ostatniego dnia biało-czerwoni stawali pięć razy na podium, w tym czterokrotnie na najwyższym stopniu.

wróć do artykułu
  • ~kaloP
    (2017-03-05 21:54)
    Normalny kraj i demokracja a nie nadymany balon pijaru jak za PO. Jest przejrzystość w sporcie i są wyniki. Jest OK, oby tak dalej.
  • ~Viking
    (2017-03-05 21:08)
    Brawo kochani polscy sportowcy. Jesteście potęgą:)
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2017-03-05 21:13)
    Polscy sportowcy daja dobry przyklad dla kazdego POwsko - Nowoczesnego Kolaboranta/Zaprzanca, jak pracuje sie dla UKOCHANEJ Ojczyzny Polski!!!!!! BRAWO Polacy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))
  • ~emeryt 5
    (2017-03-05 21:02)
    Wielkie brawa dla naszych lekkoatletów. Tak dobrego występu naszych sportowców w hali nie pamiętam w ostatnim półwieczu. Powinno być dobrze na sierpniowych MŚ na otwartym stadionie w Londynie. Dojdą jeszcze nasi młociarze z Fajdkiem i Anitą Włodarczyk oraz dyskobole z Małachowskim. Trudniej będzie o medale w biegach, bo wystartują reprezentanci USA,Jamajki i Afryki. Wczoraj i dzisiaj mieliśmy okazję 8 razy wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego ( 7 razy lekkoatleci i 1 raz skoczkowie narciarscy).Gratulacje.
  • ~zgodnie z oczekiwaniami.
    (2017-03-05 23:25)
    Wystarczyło odsunąć od władzy judzące Koszerne Odwody Dywersyjne i zewsząd napływają informacje o sukcesach Polaków.
  • ~jerry
    (2017-03-06 00:42)
    Dobra zmiana dobra zmiana i odrazu efekty.
  • ~Filip
    (2017-03-06 04:50)
    Brawo Polska!!! Jesteśmy najlepsi, lepsi od Anglików i Niemców! Takie geny!!!
  • ~kibic
    (2017-03-05 21:25)
    No a gdzie zgubiliście jedno złoto Hiszpanii? Wygrała Beitia i pan na 3000 m. Sprawdźcie wszystko raz jeszcze.
  • ~sd2015
    (2017-03-05 21:01)
    Na poprzednich mistrzostwach Europy było podobnie. A potem była olimpiada.
  • ~W Norwegii pracujacy
    (2017-03-06 22:40)
    @Chelmiak ty parszywy Ubeku, ciagnij smuge do swojej raSSiji!!!
  • ~Chelmiak
    (2017-03-06 05:59)
    Bez Rosji, niedopuszczonej ze względu na nagonkę polityczną, całe te zawody się nie liczą. A przynajmniej nie nazywajcie je europejskimi. Rosja była pierwsza w latach ubiegłych.
  • ~Darth Vader
    (2017-03-06 03:45)
    Ludzie opamietajcie sie. Chleba i igrzysk! Kiedy, ostani raz, Szwajcaria wygrala mistrzostwa Europy w czymkolwiek? Standard zycia na swiecie (pozycja w rankingu SEDA 2016): Szwajcaria - 7 miejsce, Polska - 30.
  • ~E tam.,,..,,,
    (2017-03-06 01:37)
    Pewnie prestiż mistrzostw nie jest wielki. Nie widzę tutaj Rosji. Co się stało? Czy Rosja nie jest w Europie?

Może zainteresować Cię też: