Krzewina i jego koledzy długo nie cieszyli się z rekordu świata. Polskiej sztafecie zabrali go Amerykanie

| Aktualizacja:

Krótko, ustanowionym 4 marca w Birmingham, halowym rekordem świata cieszyła się polska sztafeta 4x400 m. W sobotę podczas lekkoatletycznych mistrzostw USA szkół wyższych w miejscowości College Station w stanie Teksas lepszy czas od biało-czerwonych uzyskały aż trzy drużyny.

wróć do artykułu
  • ~wybuch w salonce i trzy na skrzydle
    (2018-03-11 12:20)
    Pierw amerykanie zrywają stosunki dyplomatyczne z Polską teraz zabierają Polakom rekord świata! Przypadek czy raczej celowe działanie?!
  • ~sawr
    (2018-03-11 13:19)
    tylko że jułesej dopingi są dozwolone .a na halowych mistrzostwach świata w Birmingham mogliby być zdyskwalifikowani dlatego przegrali .....w jułesej mogą szprycować się czym chcą ...wielkie mi co google Amerykańscy sportowcy stali się światowymi liderami pod względem liczby pozytywnych wyników testów dopingowych zrobionych od początku 2017 roku..... google Sprzątaczka przypadkowo zniszczyła próbki dopingowe sportowców USA za...
  • ~Y
    (2018-03-11 13:29)
    Biedne Polacy czy to jakas klontwa
  • ~Sebastian
    (2018-03-11 14:38)
    To pewnie amerykański czasomierz był winny.Trzy uniwersyteckie drużyny raptem lepsze niż finisz Krzewiny i trzy uniwersyteckie drużyny gdzieś w Kalifornii w Meksyku lepiej biegają od wybranych reprezentantów USA i biją rekordy świata . To przypomina sztuczki cyrkowe magica Hudiniego .
  • ~toj
    (2018-03-11 13:07)
    W USA dzisiaj przy trupie to właściwie wszystko jest możliwe . Nie może być nikt lepszy od amerykanów bo jak to
  • ~pierogi ruskie na biurku antoniego
    (2018-03-11 12:54)
    Wydaje mi się, że sejm powinien teraz powołać komisję specjalną, która to wszystko obiektywnie wyjaśni i udowodni tezę, że to wina "totalnej opozycji".
  • ~emeryt 10
    (2018-03-11 19:46)
    Jak kilka dni temu mówiłem sąsiadowi, że w USA sztafety uniwersyteckie mogą uzyskiwać lepsze czasy od naszej reprezentacji,to nie chciał wierzyć. Trzeba cieszyć się z wyniku naszej drużyny sprzed tygodnia. Nikt nie zabierze im 50 tys. dolarów (euro),jaką dostali za rekord świata. Na najważniejszej imprezie pokonaliśmy Amerykanów. Nie wiem,czy taki sukces da się powtórzyć w ciągu najbliższych 10 lat ?
  • ~Filip
    (2018-03-11 23:18)
    Nikt nam nie odbierze smaku zwycięstwa i złotego medalu, a rekord...., No cóż wróci do nas kiedyś.
  • ~Tenere
    (2018-03-11 23:01)
    Reprezentacja uniwersytetu jest szybsza od reprezentacji USA? To jakiś kit. Tylko nie wiemy, na czym polega.

Może zainteresować Cię też: