Polskie młoty i kule latały najdalej nad Berlinem! Medalowy wieczór biało-czerwonych

| Aktualizacja:

Cztery medale – dwa złoto-srebrne dublety – wywalczyli polscy lekkoatleci we wtorek w mistrzostwach Europy w Berlinie. W rzucie młotem triumfował Wojciech Nowicki, a za nim był Paweł Fajdek, zaś w pchnięciu kulą najlepszy był Michał Haratyk przed Konradem Bukowieckim.

wróć do artykułu
  • ~żart
    (2018-08-08 12:45)
    Gratulacje. Dawniej był "sierp i młot" (polityka). Odrzucili sierp, lzejszy młot i kula. Poprzednicy W.Komar i A.Włodarczyk by się cieszyli (nie byli gorsi). Polscy "siłacze" są najlepsi w trudnych dyscyplinach (himalaiści,ratownicy,itd...).
  • ~2 razy 2 jest
    (2018-08-08 06:49)
    Po 2 kulki - piękne !
  • ~Hannes
    (2018-08-08 06:17)
    Polacy, no to powinniscie sie cieszyc, no bo jak pisze dziennik, mloty i kule kataja nad Berlinem. Wspanialy tytul, dla patryjotow! Abuhahahahaha
  • ~To obciach rzucac mlotem
    (2018-08-08 02:16)
    Jak jeszcze napisze, ze Justyna z Kasiny rzucila narta I kijek wsadzila sobie do otworu ziejacego dolnego, Agnieszka z Krakowa rzucila rakieta w penisa, Kamil S. skoczyl na bosaka bez nart na duza krokiew malzonki, Robert Lefantofsky wyhakal sobie nastepnego zygzaka na lbie I strzelil gola do bramki malzonki, itp...to ja bede sie mogl juz polozyc...
  • ~TCT
    (2018-08-08 00:05)
    Szanowni komentujący, czy wam naprawdę wszystko z d..ą się kojarzy? Jesteście swoistym potwierdzeniem, że pecunia non olet.
  • ~Gruber
    (2018-08-07 23:47)
    Der dziennik powinien podniecać się występami swoich uber manschów. Polaków niech zostawi w spokoju. Zawsze kiepsko wychodziliśmy na ich "zainteresowaniu"
  • ~skoczek toczek
    (2018-08-07 22:09)
    Gersdorf i Schetyna tez latali po wskazowki do Berlina.
  • ~Misio...,,,....,,,.,,.,,.,
    (2018-08-07 22:06)
    A co się stało Ruskich zabrakło? Może Ruskie , to nie Europa?
  • ~dr Ho
    (2018-08-07 21:36)
    Polscy mlociarze to nie KODziarze zadymiarze.

Może zainteresować Cię też: