Polski lekkoatleta rzuca na rywala podejrzenia o stosowanie środków dopingujących

| Aktualizacja:

Patryk Dobek zajął piąte miejsce w biegu na 400 m przez płotki w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. Polak uzyskał czas 48,59. Zwyciężył mistrz świata Norweg Karsten Warholm wynikiem 47,64. Po biegu nasz rodak nie zachował się ładnie. Rzucił na rywala cień podejrzeń o stosowanie dopingu. 

wróć do artykułu
  • ~dm1
    (2018-08-11 16:46)
    A ja powiem teraz, ze ta szuja Dob e jk jest ge j e m !!!!!!!! Zobaczymy, co teraz zrobi.......
  • ~beret
    (2018-08-10 19:25)
    Jak ktoś jest chory na astmę to niech występuję na paraolimpiadach czy innych parazawodach i sprawa będzie załatwiona.
  • ~...1953...
    (2018-08-10 17:51)
    ...panie Dobek a co na temat Bukowieckiego dziwnych wystepow Fajdka i innych cieżkich specjalistow trenujących w zamorskim kraju..
  • ~kilokitu
    (2018-08-10 11:54)
    ja się pytam czy slaby wyniki Dobka nie jest spowodowany tym, że dzień wcześniej się nachlał i biegał na kacu. ja naprawdę nie wiem, ja sietylko pytam !
  • ~Norweg
    (2018-08-10 10:46)
    Jako obcowkrajowiec mieszkajacy w Polsce musze powiedziec ze zawiesc jest jeden z najbardzej negatywne cechy chartakteru wiele Polakow. Warholm ma szczeszczie ktory mieszka w kraju gdzie warunki zeby uprawiac sport sa bardzo dobry. W dodatku do wielkiego talentu nigdy nie mial kontuzji i trenuje po 6 godzine dzienne. Taki komentarze sa zenujacy.
  • ~Bardzo dobre pytanie DOBKA !!!
    (2018-08-10 10:16)
    90 % sportowcow z NORWEGII sa tzw,CHORZY NA ASTME ,W sportach zimowych to prawie 100 % ,Jesli dalej bedziemy tolerowali to OSZUSTWO to bedzie to skandal na miare dopingowiczow z NRD , ZSRR a teraz ROSJI ,Czas aby to ukrocic ,W zwiazkach narciarskich NORWEGOWIE maja sprzyjajacy klimat ale w innych sportach tak nie musi byc ,
  • ~Old spe
    (2018-08-10 10:09)
    Oczywiście, źe ma rację. Norwegowie we wszystkich dyscyplinach stosują leki na astme. Jak wolno narciarzom.
  • ~dzid ek
    (2018-08-10 09:24)
    W wypowiedzi Dobka , nie widzę nic niestosownego . Powiedział oględnie .
  • ~ona
    (2018-08-10 08:59)
    Miał rację.Trzeba głośno mówić o dopingu w "białych rękawiczkach"
  • ~www
    (2018-08-10 08:06)
    Dobek zadał dobre pytanie.

Może zainteresować Cię też: