• ~KP
    (2013-04-14 14:04)
    a moze to nas klamia i jest to spokojny przyjazny narodek - a my bedziemy sia oczywiscie jak w afganistan zaraz z naszym szlachetnym wojskiem tam pchac?
  • ~Feliz
    (2013-04-14 14:33)
    Tekst pisal ktos pijany? Niechlujne błędy.
  • ~Co za czasy
    (2013-04-14 14:39)
    Taka informacja zapewne jest coś nie w ząb dla amerykanskiegomPRu ;)

    ...a tak się starali zrobić z Korei pn demona zła a tu masz ci...maratonik i do tego international :D
  • ~Artur
    (2013-04-14 13:30)
    Młody przywódca KP naprawdę pogrywa albo propaganda amerykańska podkreca
  • ~czytelnik
    (2013-04-14 13:21)
    Kto wygrał i w jakim czasie? Gdzie przebiegała trasa?
    Z jakich krajów przyjechali zawodnicy? (Etiopia, Kenia, Nigeria, Polska, USA, Rosja, Chiny...?)
  • ~krak
    (2013-04-14 13:11)
    trzeba przuznac ze Korea Pol. robi sobie jaja z amerykanow z Koreii i Japoni.
  • ~Buniek
    (2013-04-14 22:10)
    "Nagle' zarządził coroczny maraton z okazji urodzin Kim Ir Sena (przypadają jutro 15 kwietnia)
  • ~Polon
    (2013-04-14 20:44)
    Kim zrobil maraton to znaczy, ze wszystko u niego w kraju wporzo, ludzie zyja dostatnio i godnie.

    Dziekujemy ci kim za ten maraton bo szczerze mowiac juz sie matwilem!
  • ~Buniek
    (2013-04-14 22:27)
    Zwyciężył Etiopczyk Bekele (nie Kenenisa oczywście, jest to bardzo poularne nazwisko etiopskie) z czasesm 2:13:03. Drugie miejsce zajął Ukrainiec, trzecie zawodnik z Aryki (chyba, ze słuchu, a niewyraźnie było) reprezentujący Ugandę. W biegu brali udział jeszcze przedstawiciele Zimbabwe, Kenii, Czech i Tajwanu,

    Kraje, z których startowali zawodnicy takie same jak przed rokiem, czyli rewolucji żadnych nie było
  • ~ciach
    (2013-04-14 17:59)
    O, znalazł się! A Interia wciąż szuka.
    http://fakty.interia.pl/raport-korea-pln-kontra-korea-pld/atomowa-korea-polnocna/news-gdzie-jest-kim,nId,955303#commentReplyForm-main