• ~TRAGEDIA
    (2013-07-23 18:10)
    TEMACIK ZASTEPCZY DLA OPETANYCH NIENAWISCIA POmatolow!
  • ~sp
    (2013-07-23 18:20)
    Woli zarabiać pieniądze niż życzliwość, to trudno.
  • ~zych
    (2013-07-23 20:22)
    Nie chciałbym ...
  • ~stefan strzelecki
    (2013-07-24 08:48)
    pewno woda sodowa im do glowy uderzyla
  • ~sliski
    (2013-07-23 17:31)
    Gdy strzała amora trafiła Ryszarda Kalisza (55 l.) z SLD, ten bez wahania postanowił zrzucić zbędne kilogramyw Dzień Dobry TVN polityk lewicy i bez ogródek przyznał: - Robiłem sobie lewatywę, by schudnąć
    Nie podobają wam się rozbierane sesje to czytajcie o lewatywach.
  • ~kapitan NEMO
    (2013-07-23 18:21)
    z jaką krytyką, krytykanctwo kilku pajaców i kręcenie nosem jakiegoś stowarzyszenia to żadna krytyka, jedno za co należy Radwańską krytykować to te przefarbowane włosy, naprawdę lepiej wyglądała wcześniej, a pajaców co się podniecają strzępkiem nagiego ciała do kruchty
  • ~Jurek
    (2013-07-23 18:24)
    baba jak baba każda goła od szyi w dół jednakowa dwa cycki dwa pośladki i dwie dziury i tyle
  • ~Świadek
    (2013-07-23 19:04)
    Nie myślałem, że Radwańska jest aż tak głupiutka! Jej infantylny ekhibicjonizm właściwie nie zasługuje na uwagę. Niech sobie przeczyta, dlaczego dla uczciwych kobiet przymus publicznego obnażania się przed ss- manami, był dodatkowym znęcaniem się ! Czy Radwańska nie rozumie ile równie podłych męskich oczu wpatruje się pożądliwie w tę jej nagość - i co to naprawdę oznacza? Czy czasem - dla żonatych - nie cudzołóstwo w myśli, które piętnował Chrystus? Wstydliwość nie jest wadą lecz cnotą! Na nic zasłanianie własnej pustoty, rzekomo szlachetnymi motywami!
  • ~RODAK
    (2013-07-23 19:20)
    W3szystkie - szmaty mysla ze ich - du - py to armaty- / Q- RWY LECZCIE SIE NA LBY - debilizm widac az na koncu swiata/ PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO / A SZMATA SIE ZOSTAJE NA CALE ZYCIE
  • ~observ
    (2013-07-23 19:22)
    jak dla plejboja czy jakiegoś tam cekaemu rozbiera się prawie 50-letnia baba zwana u nas bezpodstawnie "celebrytką" albo "gwiazdą szołbiznesa" to wszystkie platformiane bębenki pieją z zachwytu i to wcale nie nad efektami fotoszopa.