• ~ZBS
    (2013-08-21 13:18)
    Po prostu, głupek.
  • ~motek
    (2013-08-17 10:14)
    Starszy chorąży sztabowy Wojska Polskiego, Jan Kowalczyk, na igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 został mistrzem olimpijskim w konkurencji skoków przez przeszkody na koniu Artemor w konkursie indywidualnym i wicemistrzem w zawodach drużynowych... UMUNDOROWANY!
    To była piękna sprawa, ale ten numer to BEZCZELNOŚĆ!
  • ~wini
    (2013-08-17 08:45)
    mlodziezy nie potrafia wytrenowac ale chamska zadyme na na stadionie zrobic to zawsze.typowy polaczek!wynikow nie bylo ale w mediach zaistnial.to jest polski sport!!!
  • ~motek
    (2013-08-17 08:33)
    Czy ten kretyn nie wiedział, że to nie jest jego prywatka, tylko mistrzostwa świata, gdzie reprezentuje wszystkich Polaków, a nie tylko tych porąbanych pisiorskich patridiotów?
  • ~babapl
    (2013-08-17 08:37)
    polnisches schwein - to bydlo nigdzie nie umie sie zachowac..
    Tylko sie przekalkulowal, kto dzis w Rosji i na swiecie wie cokolwiek o dyktatorze Pilsudskim?
  • ~motek
    (2013-08-17 08:40)
    Tak się kończy poświęcenie całego życia rzucaniu kijem...hihihi...
  • ~ben
    (2013-08-17 09:29)
    klasyczny zakompleksiony polaczek - taki sam nieudacznik jak synalek, którego trenuje
  • ~kibi apolityczny
    (2013-08-17 09:15)
    Jak taki debil może trenować młodzież i ... wciąż durniów spod znaku panów nie brakuje.

    Po prostu wstyd za niesportowe zachowanie.

    Szkoda, że mu nie dołożyli kary za polityczne zachowanie na apolitycznej imprezie.

    Niestety zły i niesportowy przykład dał Kozakiewicz i dziwimy się jeszcze, że kiboli nam przybywa i pseudo trenerów.
  • ~buc
    (2013-08-17 09:21)
    Super gość !
    Precz z komunistycznym rządem Tuska !
  • ~serce matki
    (2013-08-17 09:21)
    Niestety, pan trener I jego "prowokacja" to bardzo smutny obrazek. Przede wszystkim dlatego, ze , jak kazdy zauwazyl , placi mu sie za trenowanie I wyniki, nie za szopki . To nawet nie jest polityczna szopka, co prawdopodobnie mial na celu. To blazenada. Krotko mowiac, nie czas I miejsce. Zupelnie poroniony pomysl. Mogl sie przejsc z plakatem po Krakowskim Przedmiesciu, wymyslec cos oryginalnego, jak juz tak chcial. Jak by nie patrzec jednak, pojechal do Moskwy jako gosc, I tak powinien sie zachowywac. Bron Boze kogokolwiek reprezentowac.