• ~stadion to nie wybieg modelek
    (2014-08-15 13:42)
    to są modelki, czy sportsmenki ? na zawody jedzie się po medal, a nie żeby ładnie wyglądać ... no chyba, że panienki chcą się pokazać potencjalnym adoratorom z grubym portfelem ... wtedy taka impreza nie różniłaby się od wystawy psów rasowych ... jak fan sportu i podatnik, który poniekąd sponsoruje polski sport wolałbym, żeby zamiast urody było więcej lepszych wyników ...
  • ~Palec boży
    (2014-08-16 15:49)
    Do "JKa"!
    A nie było to tak ze to Podolski tak wlasnie powiedział o Niemkach? Pija, pala, imprezują dlatego nie interesuja go Niemki? Zarówno on jak i ten drugi z Opola jak mu tam ożenili się z dziewczynami z Polski i to nie najladniejszymi nawet bo ze Śląska. Ja bym powiedziala jeszcze o Niemkach że pija, pala, imprezuja, pieprzą się na lewo i prawo dla sportu. Sa bojowe, wredne i krzykliwe! Żonka Lowa w dodatku jak czytalam na plotkarskich portalach prowadzi Lowa na krótkiej smyczy, tak jak zonka Backenbauera. Dwie niemieckie herod baby o zamieszchlej urodzie rzadzą Niemcami!
  • ~FUJJ , NO THANKS
    (2014-08-16 09:42)
    CO TO JEST ? SAME JAKIES TURECKIE MORDY Z FARBOWANYCH WLOSACH.
  • ~JUREK
    (2014-08-16 06:09)
    A GDZIE NASZ SLICZNA RADWANSKA ZAMKNELA SIE W SHOPIE
  • ~kiki
    (2014-08-18 16:59)
    Trzeba byc slepyma moze i gluchym zeby uwazac te panie za ladne
  • ~czytelnik
    (2014-08-15 15:20)
    Daria Kliszina z Rosji wszystkie gasi swą wyjątkową urodą.Takiej urodziwej lekkoatletki nie było w ubiegłym wieku .Gdyby jeszcze miała rezultaty to byłoby o niej jeszcze głośniej. Polskie zawodniczki nie są brzydkie ale nie są znowu takie urodziwe.
  • ~do:Palec boży
    (2014-08-24 12:29)
    Niemki piepsza sie na prawo i lewo?
    Facet , te na autostradach , w lasach to wszystkie Slowianki!
  • ~gosc
    (2014-08-18 21:41)
    Wszystkie Polskie sportsmenki to piekne kobiety - a niektore komentarzy to oczywiscie kbebowskie swinie/rezydenci w Polsce, goraych celem jest opluwanie wszystkiego co Polskie. Oni uwazaja, ze szarapova, ta wyjaca ohydna ruska krowa to pieknosc - bidulka probowala zrobic kariere w USA to jej nawet ne wysmiali - amerykanie ja ignoruja..- szarapova to lezbijka, ktora zyje w wielkiej przyjazni z martina navratilova...
  • ~Palec boży
    (2014-08-17 06:04)
    Do "jeszcze raz do palca bozego" z godz. 21:15!
    Kochany, to ze Podolski wypowiedział się tak o niemieckich dziewczynach nie ma nic wspólnego z intelektem. Dziennikarze pytali go już dawno może w 2006r. dlaczego mieszkając w Niemczech ożenił się czy ma dziewczynę z Polski. Ponoć obaj z Klose mieli te same zdanie. To była Podolskiego osobista opinia wyrobiona na podstawie doświadczen. To była prawda której doświadczył, dlaczego wiec zarzucasz mu ze jest intelektualnym zerem? Jeśli tak cierpisz za krytykę o Niemcach to co robisz w Polsce? Niemcy Polakom przyczynili wiele zła i jak ma sie o tym nie mowić kiedy oni sami prowokują żeby wlasnie mowic o tym. Wyjezdzaj do Niemiec, albo przestan wtracac się w to o czym debatują Polacy. Jestes Niemcem a udajesz Polaka i obrazasz się kiedy o Niemcach mowia nie tak jakbys sobie życzył.
    Jak myślisz dlaczego Podolski posrod tysiecy pięknych dziewcząt w Polsce wybral se dziewczyne o zupelnie niewybijajacej się urodzie? Klose zresztą podobnie? Podolski nie tylko jest zdolny ale jest i przystojny i moglby miec mnóstwo pięknych dziewczyn także w Polsce. Tymczasem on nie wybiera pieknosci tylko jakas szarą mysz? Dlatego, że Niemki dały im tak "wpieprz" że złożyli ręce do Boga i galopem do skromnych polskich dziewczyn i nie chcą nawet tych bardzo urodziwych takze w Polsce. Przestali im wierzyc, przynajmniej jeśli chodzi o Podolskiego! Trzeba zdac se sprawę, że Niemcy stoja na nizszym stopniu rozwoju duchowego niż Polacy, a to znaczy że wszystko tam jest brutalniejsze i w milosci i w związkach i w rostaniach! Podolski i Klose siedzą w Niemczech bo w poprzednim wcieleniu byli Niemcami i dlatego na ogol dobrze znosza swój tam pobyt.
  • ~rabbit
    (2014-08-17 02:23)
    Ja powiem tak : nie ma brzydkich kobiet,są tylko zaniedbane,zaś jeżeli chodzi o pismaka to myślę,że ma kompleksy na tle urody własnej żony i wszystkie babki ładniejsze od Baby Jagi są piękne !