O naszej porażce zdecydowała fatalna nieskuteczność w pierwszej połowie. Polacy mieli wielkie kłopoty z pokonaniem bramkarza rywali nawet w sytuacjach sam na sam. W drugiej części meczu gra "biało-czerwonych" się poprawiła. Jednak szaleńcza pogoń za przeciwnikiem nie zakończyła się sukcesem. Zabrakło niewiele. Mecz przegraliśmy jedną bramką - 27:28.

Sytuacja Polaków jest bardzo trudna. Żeby awansować do półfinału musimy wygrać z Serbią i Chorwacją oraz liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach.

Na żywo: Polska - Dania 27:28

60. min. - Czas dla Danii. Do końca 40 sekund. Przechwyt i gol Jurkiewicza. Koniec meczu. Przegrywamy 27:28.

59. min. - Mamy piłkę przy stanie 28:26 dla Danii. Niestety strata Polaków.

58. min. - Jurkiewicz przechwytuje, a Zaremba zdobywa bramkę! Wyszomirski broni!

57. min. - Gol dla Danii, a my trafiamy w słupek.

56. min. - Tłuczyński trafia i jest 25:24 dla Danii.

55. min. - Akcja Polaków. Faul Jurkiewicza. Tracimy piłkę.

54. min. - Przechwyt Polaków i gol Tkaczyka. Strata Duńczyków.

53. min. - Gol Jureckiego. Jest 25:22 dla rywali.

52. min. - Gol dla Danii.

51. min. - Wyszomirski broni! Bielecki trafia w bramkarza.

50. min. - Przechwyt Polaków. Tkaczyk znów trafia.

49. min. - Tkaczyk trafia po indywidualnej akcji. Kara dla Duńczyka.

48. min. - Gol Jurasika. Duńczycy też odpowiadają golem. Wyszomirski zmienia w bramce Szmala.

47. min. - Tkaczyk zatrzymany. 23. bramka dla rywali. My mamy ich tylko 18.

46. min. - Z drugiej linii trafiają Duńczycy.

45. min. - Fantastyczna akcja Zaremby i gol.

44. min. - Lindberg pokonuje Szmala.

42. min. - Szmal broni! Tłuczyński marnuje rzut karny.

41. min. - Gramy w przewadze. Najpierw bronimy, potem zdobywamy 17. gola. Mamy trzy bramki straty.

40. min. - Karny dla Polaków. Kara dla Duńczyka. Tłuczyński... gol.

39. min. - Tkaczyk traci piłkę, a Christiansen trafia. Przegrywamy 20:15.

38. min. - Gol dla Danii i kara dla Polaka. Przechwyt Polaków.

37. min. - Jurkiewicz znów trafia. Robi się 15:18.

35. min. - Piękny gol Jurkiewicza. Szybka odpowiedź Duńczyków. Po chwili trafia Jurecki. Przegrywamy 13:17.

34. min. - Duńczycy trafiają w słupek. Odrabiamy kolejną bramkę. Tym razem skuteczny rzut Jurkiewicza. Szybka akcja rywali i gol.

32. min. - Po długiej akcji rywali Szmal broni. Faul na Jureckim. Karny. Tłuczyński... gol. Mamy 10. bramkę. Duńczycy mają ich 15.

31. min. - Drugą część meczu zaczęli Duńczycy.

30. min. - Blokujemy rzut. Akcja naszych "gladiatorów" i gol Tłuczyńskiego. Duński trener prosi o czas. 20 sekund do końca pierwszej połowy. Po chwili koniec. Pierwszą część meczu przegrywamy 9:15.

29. min. - 15. bramka dla rywali. My znów nieskutecznie.

28. min. - Duńczycy szczęśliwie pokonują Szmala i jest 14:8 dla ich. Tłuczyński trafia w twarz duńskiego bramkarza.

27. min. - Gol Jurkiewicza.

26. min. - Szmal fantastycznie broni.

25. min. - Karny dla Polaków. Tłuczyński... gol. Przegrywamy 7:13.

24. min. - Skandynawski bramkarz znów górą w pojedynku z Polakami. Szmal nie daje rady. Piłka wpada do jego bramki.

23. min. - Gol Kuchczyńskiego. Rzut karny dla Danii... gol.

21. min. - Szmal broni. Rzut Lijewskiego też nie wpada do siatki. Kontra rywali i nasz golkiper kapituluje. 11:5 dla Danii.

20. min. - Tkaczyk trafia w bramkarza. Duńczycy też się mylą. Kontra Plaków i błąd kroków Jureckiego.

19. min. - Gol Kuchczyńskiego. Po chwili Duńczycy też trafiają.

18. min. - Duńczycy na swoim koncie zapisują 9. bramkę. My mamy ich 4.

17. min. - Polki bramkarz znów broni. W ataku niestety kolejna zmarnowana okazja.

16. min. - Szmal broni, ale co z tego, skoro głupio tracimy piłkę.

15. min. - Gol dla rywali, a Bielecki znów nie trafia. Na 6 prób Polak trafił tylko raz.

13. min. - Kuchczyński zdobywa bramkę z prawego skrzydła. Odrabiamy dwa gole. Jest 7:4 dla Danii.

12. min. - Wreszcie gol Jaszki. Szmal broni.

11. min. - Rzut Bieleckiego odbija bramkarz rywali. Kontra i dla Danii. Przegrywamy 2:7.

10. min. - Duński golkiper znów broni. My tracimy kolejnego gola. Robi się bardzo trudna sytuacja. Wenta prosi o czas.

9. min. - Marnujemy kolejne dwie akcje. Duńczycy za to bezbłędnie i przegrywamy już 2:5.

8. min. - My znów nie trafiamy, a Skandynawowie się nie mylą i wychodzą na prowadzenie.

7. min. - Pierwszy gol dla Duńczyków. Bielecki nie trafia. Rywale doprowadzają do remisu 2:2.

6. min. - Przechwyt Polaków i gol Jaszki. Prowadzimy 2:0.

5. min. - Bielecki trafia w słupek.

4. min. - Błąd kroków Jaszki. Szmal wciąż z czystym kontem. 1:0 dla Polski.

3. min. - Piłka trafia w poprzeczkę bramki Szmala. Mamy piłkę.

2. min. - Lijewski zablokowany. Rywale nad poprzeczką. Niestety Jaszka rzuca też obok bramki.

1. min. - Rozpoczęli Polacy. Rzut Bieleckiego i gol. Duńczycy tracą piłkę.