Polska - Chorwacja 24:28

60. min. - Karny dla Chorwatów i gol Zrnicia. Karny dla Polski. Tłuczyński... gol. Mecz kończy się naszą porażką 24:28.

59. min. - Kara dla Kopljara. Gol Jureckiego.

58. min. - Tracimy piłkę w ataku. Odzyskuje ją Jaszka.

57. min. - Vori trafia do naszej bramki.

56. min. - Celny rzut Jaszki. Kary dla Chorwatów. Wyszomirski broni! Co z tego skoro za chwile faul w ataku Lijewskiego.

55. min. - Zrnić pokonuje Wyszomirskiego. Przegrywamy 22:25.

54. min. - W słupek trafia Vuković. Akcja Polaków. Kara dla Chorwata. Lijewski i gol.

53. min. - My znów nie zdobywamy bramki. Czas dla Chorwatów.

52. min. - Lijewski nie trafia, a Buntić się nie myli i znów przegrywamy pięcioma bramkami. Jest bardzo źle.

51. min. - Vori wykorzystuje sytuację sam na sam.

50. min. - Lacković obok bramki. Kuchczyński trafia z prawego skrzydła. 23:20 dla Chorwacji.

49. min. - Tkaczyk trafia w bramkarza.

48. min. - Indywidualna akcja Tkaczyka i gol. Przegrywamy 19:23.

47. min. - Szczęśliwa obrona Wyszomirskiego.

46. min. - Kolejny błąd naszych szczypiornistów.

45. min. - Strata i gol dla Chorwatów.

44. min. - Wyszomirski broni.

43. min. - Buntić pokonuje Wyszomirskiego, który zmienił Szmala. Gol Grabarczyka.

42. min. - Kany dla Polski. Tłuczyński... gol. Przegrywamy 17:21.

41. min. - Gol dla Chorwatów z lewego skrzydła.

40. min. - Jaszka trafia z 9. metra.

39. min. - Piękna akcja Tkaczyka i gol! Szybka i skuteczna odpowiedź Balicia.

38. min. - Faul w ataku Chorwatów. Rzut Lijewskiego obroniony. Kara dla Jurkiewicza. Rzut karny, Zrnić... gol. Przegrywamy 14:19.

37. min. - Lijewski pokonuje chorwackiego bramkarza.

36. min. - Gol Grabarczyka. Skuteczna odpowiedź rywali.

35. min. - Tłuczyński nie trafia. Nie mylą się za to Chorwaci.

34. min. - Strata Polaków. Gol dla rywali i przegrywamy już 12:16.

33. min. - Tracimy piłkę, Kontra, faul, kara dla Polaka, rzut karny...ufffff Szmal broni.

32. min. - Tkaczyk trafia w słupek. Vori pokonuje Szmala. Przegrywamy 12:15.

31. min. - Drugą część meczu zaczęli nasi szczypiorniści. I zrobili to bardzo dobrze. Gol Jureckiego. Chorwaci odpowiadają golem Bunticia.

30. min. - Jaszka zatrzymany. Vuković pokonuje Szmala. Faul w ataku "biało-czerwonych". Akcja rywali i gol Lackovicia. Do przerwy przegrywamy 11:13.

29. min. - Szmal broni atomowy rzut Balicia.

28. min. - Karny dla Polaków. Tłuczyński... gol. Kara dla Tomczaka. Strata rywali. Karny dla Polaków i wykluczenie dla jednego z Chorwatów. Tłuczyński i jest remis 11:11.

27. min. - Karny dla rywali...broni Szmal!

26. min. - Szmal broni. Kara dla Chorwata. Atak pozycyjny Polków kończy się niepowodzeniem.

25. min. - Znów tracimy piłkę. Gol dla Chorwatów i przegrywamy 9:11. Wenta bierze czas. Po wznowieniu gry faul w ataku Polaków.

24. min. - Przechwyt Voriego i przegrywamy 9:10.

23. min. - Buntić zdobywa swojego czwartego gola i jest remis 9:9.

22. min. - Balić podaje w aut. Jurecki nie trafia.

21. min. - Zaremba daje nam prowadzenie 9:8. Strata Chorwatów, ale i my się mylimy. Piłka znów w rękach rywali.

20. min. - Jaszka trafia z 9. metra. Po chwili znów remis 8:8.

19. min. - Gol dla rywali i jest remis 7:7.

18. min. - Strata Chorwatów. Rzut Zaremby obroniony.

17. min. - Bielecki dwa razy z rzędu trafia w bramkarza.

16. min. - Jaszka traci piłkę. Kontra i gol. Jest już tylko 7:6 dla Polaków. Kara dla Vorieg.

15. min. - Buntić ograł Jaszkę i pokonał naszego bramkarza.

14. min. - Zaremba fauluje w ataku. Tracimy piłkę. Szmal broni, a Jurkiewicz zdobywa 7. bramkę dla Polski. Czas dla trenera rywali.

13. min. - Balić trafia z lewego skrzydła.

12. min. - Kara dla Lackovicia. Jurecki trafia po podaniu Bieleckiego. Przechwyt i gol Kuchczyńskiego. Prowadzimy 6:3.

11. min. - Szmal fantastycznie broni rzut Zrnicia.

10. min. - Mocny rzut Zaremby i gol. 3:2 dla Polaków. Zrnić doprowadza do remisu. Ale po chwili znów trafia Zaremba.o

9. min. - 2:2 po bramce Bunticia.

8. min. - Kara dla Chorwata po faulu na Jureckim. Gramy w przewadze. Tłuczyński podaje... w trybuny.

7. min. - Balić pokonał Szmala.

6. min. - Szmal broni Balicia i dobitkę Voriego. Kontra i gol Jaszki. 2:0 dla Polski.

5. min. - Strata Jaszki.

4. min. - Szmal znów broni.

3. min. - Szmal broni rzut Bunticia. Kontra i gol Jurkiewicza. Prowadzimy 1:0.

2. min. - Jurecki rzuca nad poprzeczką.

1. min. - Rozpoczęli Chorwaci. Strata, piłka w rękach Polaków.