• ~KRZYCH
    (2013-03-19 16:39)
    NIE ODPOWIEDZIALNY KIEROWNIK WYPRAWY P.BIELECKI.DLACZEGO SIĘ ROZŁĄCZYLI?CO BYŁO PRZYCZYNĄ ICH KŁÓTNI W TAK EKSTREMALNYCH WARUNKACH?
  • ~ela
    (2013-03-19 21:48)
    zostawiliście kolegów na pewną śmierć, mam nadzieję, że już nikt z wami nie wybierze się razem w góry, skazaliście ich i wykonaliście wyroki
  • ~smutne
    (2013-03-19 15:20)
    POjechali kowboje !
    Każdy jadł swoje !!!
    Jak strach POświecił w oczka
    to wtedy ratuj się kto może !!!
  • ~sadg
    (2013-05-24 11:11)
    wytarli by gluty do zdjęć
  • ~ten_podły_kraj_musi_upaść
    (2013-04-01 21:41)
    Człowieka chwyta za serce, że są jeszcze godni następcy takich gigantów jak Kukuczka, Rutkiewicz, Kurtyka, Czok i innych wielkich przełomu lat 70. i 80. a nie wymienionych z nazwiska. Szkoda tylko, że motłoch nie wykorzystał okazji by siedzieć cicho i zatruwa forum swoimi parszywymi plwocinami, urągając przede wszystkim samemu sobie.
    P.S. Do wszystkich bydlaków (tu chcę przeprosić naszych czworonożnych braci mniejszych ;)), którym wskakuje przy każdej okazji zwrot PO: natręctwa się leczy, względnie wymieńcie klawiaturę na nową bez tej skazy krwotocznej na waszej chorej jaźni.
    pozdrawiam
  • ~Viva
    (2013-03-25 10:46)
    Madrzenie sie w tak tragicznych sprawach jest nieetyczne Kazdy z nich wybierajac sie wwybierajac sie na taka wspinaczke liczy sie z tym, ze nie wroci. Ja nie wierze zeby ktokolwiek z nich nie spieszyl z pomoca
  • ~Ważka
    (2013-03-20 17:06)
    Zastanawia mnie dlaczego tylko Bielecki wypowiadał się że na powrocie rozmawiał kolejno z wspinającymi i byli w formie a co z Małkiem on ostatni mijał się z Kowalskim i Berbeką, nie rozmawiali? nie widział nich problemów z samopoczuciem? skoro Bielecki specjalista "gwiazda alpinizmu" się wypowiada Małek tym bardziej powinien też tam był i widział ich ostatni a nabrał wody w usta...dziwne
  • ~Obiektywna
    (2013-03-20 13:30)
    A czy ktokolwiek z wypowiadających sie tu ludzi był tam z nimi??? Nikt nie wie jak to naprawdę było... i pewnie sie nie dowiemy szybko ( lub wcale jak to w Polsce czesto sie zdarza) Nie warto obarczać winą ludzi, gdy nie mamy pewności co sie wydarzyło. Juz nic im życia nie wróci. Każdy ma jakiś cel w życiu... jedni nigdy do niego nie docierają, inni potrafia poswięcic własne zycie... Oni wiedzieli na co się porywają wchodząc na ta gore zima... Tak czy siak COŚ osiągnęli :)
  • ~sazar
    (2013-03-20 11:25)
    gdyby rządził PiS zginęłoby czterech ! i tyle w temacie !
  • ~peja
    (2013-03-20 08:48)
    Szacunek dla całego zespołu. Nie pierwszy taki wypadek i znając życie nie ostatni...Szacunek