• ~mr.pen
    (2013-04-22 08:54)
    Gratulacje! 36 minut i 19 sekund Mistrzoski czas
  • ~tommek
    (2013-04-22 08:57)
    a gdzie zdjęcie Małysza?... on tam w ogóle biegł?... rzetelność dziennikarska na przedszkolnym poziomie !!!
  • ~ZbyszekD
    (2013-04-22 09:46)
    No ale to jest ,,oczywista oczywistość'' bo Małysz skakał, a Kowalczyk biega i to intensywnie, więc żadnych szans nie mogło być.
  • ~fan
    (2013-04-22 11:05)
    Jak nie ma na chleb to się urządza igrzyska dla lemingów.
  • ~wolak
    (2013-04-22 12:35)
    "Kowalczyk lepsza od Małysza. Zmiażdżyła go na trasie biegu."
    To teraz niech poskaczą dla wyrównania "zmiażdżenia"...
    Info dziennika do doopy!
  • ~pawel
    (2013-04-22 13:58)
    Malysza dowiesli autem.
  • ~Stratatata
    (2013-04-22 15:32)
    Mistrzyni biegów pokonała mistrza skoków w... biegach. To było takie trudne do przewidzenia. To tak jakby porównywać pływanie do skoków o tyczce, albo piłkę nożną do koszykówki. To się dziennikarze popisali rzetelnością...
    I gdzie w ogóle jakieś zdjęcie Małysza? Nie dopatrzyłem się.
  • ~SKOCZEK
    (2013-04-22 20:50)
    Malysz ma nad Justyna olbrzymia przewage z tego wzgledu, ze jest mezczyzna. Poza tym osiagniecia w biegu na nartach nie przekladaja sie proporcjonalnie do biegu bez nart. Z tego powodu tak duza strata Malysza moze dziwic,
  • ~BACA
    (2013-04-22 20:56)
    @ WOLAK: Skakac na nartach trzeba sie nauczyc. Kto nie umie jezdzic na nartach nie skoczy nawet 1 m bez wywrotki. A BIEGA SIE NA NOGACH BEZ NART JUZ OD 2-GO ROKU ZYCIA. Czy nie potrafiles na to wpasc? Czy to takie trudne.
  • ~BB
    (2013-04-23 07:24)
    Pani Justynko brawo,ale już wystarczy tych wyczynów Pani.Czas na miłość,założenie rodziny,wychowywanie dzieci.Musi Pani odpocząć,lata szybko uciekają,bardzo Panią lubię,szanuję,życzę Pani wiele szczęścia w życiu.Pozdrawiam serdecznie.