• ~inge
    (2013-06-03 12:37)
    Platforma to sami sportowcy i celebryci
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-06-03 13:27)
    Wiadomo ze jak bogaci to z PO lemingi z kolejki w zatrudniaku moga im tylko pozazdroscic
  • ~rycerz
    (2013-06-03 14:43)
    Brawo Platforma!! a ile jeszcze majatku maja, ktorego nie ujwanili??? Brawo PO! Brawo POmatoly!!!
  • ~Waldemar
    (2013-06-03 14:49)
    Do mafi wchodza tylko ci co maja grosz ,a pozniej staja sie mafiozami z duza kasa.
    W PO ,najlepiej kreci sie lody ,nawet ten przecietny Polak to wie..Kto kupi dom za pol miljona za gotowke? jaka rodzina uzbiera tyle dla synka ?Tylko Tuska.
  • ~gośka
    (2013-06-03 15:37)
    Chyba normalne, że każdy ma mieszkanie i samochód. Groźniejsze dla kraju jest zasiadanie w ławach poselskich w celu promowania własnych biznesów.
    "...tajemnicą poliszynela jest, że w tym Sejmie są posłowie, którzy czerpią korzyści finansowe z uboju rytualnego. Jest silne lobby, mogę wskazać, jest silne lobby w tym Sejmie, są posłowie, którzy prowadzą ubojnie, rzeźnie" - poseł Biedroń na komisji rolnictwa (28 maja).
  • ~gerry5
    (2013-06-03 17:16)
    bojkotować ,nie obsługiwać ,nie robić interesów , pietnowac grzechy sprzedawczykow za pieniadze
  • ~cd
    (2013-06-04 22:50)
    on to chyba nieżyt
  • ~Wyborca
    (2013-06-07 22:10)
    Kto w tym Sejmie reprezetuje tych biednych chyba zaden! Prosze podac ich nazwiska.
  • ~JAGODA FLORIDA USA
    (2014-01-29 17:17)
    CZY TACY LUDZIE WIEDZA JAK ZYC ZA 500 ZL MIESIECZNIE . TO SA SOLIDARNOSCIOWCY . ZA TYCH LUDZI GINELI LUDZIE W 197o i 10981 ROKU . ONI SA GORSI OD KOMUNISTOW , BO ZA KOMUNISTOW LUDZIE MIELI PRACE I DACH NAD GLOWA, A TERAZ LUDZIE I DZIECI UMIERAJA Z GLODU I Z BRAKU LECZNICTWA . KIEDY SLYSZE JAK MOWIA WSZYSTKO DLA POLSKI I POLAKOW TO ROBI MI SIE NIEDOBRZE . BANDA ZLODZIEJI MAFIOZOW , KUPA NIEUDACZNIKOW BEZ PODSTAWOWEJ WIEDZY O PROWADZENIU PANSTWA I GOSPODARKI I KUPA ZLODZIEJI . JEDNO CO KWITNIE W POLSCE TO KORUPCJA ZLODZIEJSTWO BRAK KULTURY I SEX