• ~pisowski pisowiec
    (2014-01-01 16:21)
    Tak lizusowski artykuł wywołuje odruch wymiotny - smród wymiocin wabi hieny - spójrzcie na wpisy osobnika "WAW".
  • ~Piotrek
    (2014-01-01 13:14)
    Donaldowi Tuskowi i PO spółce należy się najwyższe uznanie ! Niechaj mafie całego świata uczą się jak prowadzi się ' interesy '. Przekręt nie na kilka złotówek ale na mld - no i co mi zrobicie ? Twoje pieniądze które wpłacałeś i które wpłacisz na Twoją emeryturę - nie są twoje. Choć innego zdania jest większość prawników i ekonomistów. Twój jest tylko numer rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Rozumiecie, urzędnicy i politycy muszą z czegoś żyć dostatnio. Te wszystkie marmury, stal i szkło, szkolenia w egzotycznych krajach, 13, 14 i 15 pensja kosztują. Jeśli czujesz się zawiedziony masz zapewnienie Pana Premiera, że nic tak bardzo nie leży mu na sercu jak Twoje szczęście i pomyślność. Dla potwierdzenia uśmiechnie się do Ciebie i wykona kilka wyuczonych gestów.
  • ~letus
    (2014-01-01 14:48)
    Puszczanie bąków jest objawem dobrego trawienia. Wszyscy bąki puszczamy! Jedni ukradkiem w WC, inni wpuszczają minę fotelową, złośliwi wypuszczają ładunek niedaleko wrogiej osoby obserwowanej, jeszcze inni bezczelnie i akustycznie pierdzą!
  • ~Q.
    (2014-01-01 14:47)
    A ***** mnie to obchodzi co robi ten ryży pajac.
  • ~m.gawka
    (2014-01-01 14:36)
    Wiesio13 bicz na PIS-matolki2014-01-01 14:04
    wyraźnie przegina, lecz w jego wypowiedzi są "gwoździe". Nie gwoździe ministra Ziobry, lecz gwoździe w faktach, o które możne się bardzo łatwo zahaczyć każdy polityk. Polecam im ten właśnie wpis.
  • ~basieńka kasieńka
    (2014-01-01 14:14)
    wk
    wolę niezbyt sprawną kukłę która ma mózg od sprawnej kukły strzelającej gole i nie posiadającej mózgu. Akurat ot Regana, Merkel ktoś wymagał, wymaga sprawności fizycżnej a nie umysłowej. Myśleć, myśleć za nim tu coś napiszesz. tego życzę w Nowym Roku wszystkim forowiczom nawet tym od ordynarnych wpisów.
  • ~Łowca sku rwysynów
    (2014-01-01 14:05)
    Przestańcie chodx w ten jeden dzień pisac o tym skur wysynu!!!

    Propaganda jak za Gierka!!!

    Ku rwy UB-ckie przestańcie promowac tego bandyte!!!

    Goowno mnie obchodzi ,że bydlak lubi sport!!!

    Przestańcie być tubą propagadową bandytów ,złodziei i łapówkarzy!!!


    Ku rwa wasza SB cka mać!!!
  • ~wk
    (2014-01-01 13:43)
    a może by tak Kaczyński pokazał swoją sprawność fizyczną i można ocenić czy ten człowiek nadaje się na jakieś stanowisko. Kukły to już mieliśmy.
  • ~tak czy nie
    (2014-01-01 13:30)
    daj sobie dupie rady z ta pilka nie powazny jestes czlowieku Bedac premierem byc czlowieku bardziej powzny i nie wyglupiaj sie z ta pilka Czy znasz innego durnia w Europie aby kopal pilke bedac premierem
  • ~obserwer_1