• ~qaz80
    (2014-01-31 21:03)
    Kowalczyk nedzne 3 banki a ma najcięższą dyscypline najwiecej haruje
  • ~ul
    (2014-01-31 18:23)
    najpier podajcie dziennikarze swoje zarobki brutto.
  • ~Młoda
    (2014-02-13 18:33)
    Pierwsza dziesiątka obłożona piłkarzami... Dajcie im podwyżkę, bo żel do włosów im się skończył
  • ~Victor
    (2014-02-04 02:21)
    OLO ty glupi dupku, w kazdej duzej lidze (NFL, NBA, NHL) twoje zarobki zaleza od tego ile dochodu przynosisz dla klubu. Ty myslisz ze 2 mil na miesiac to duzo, Kobe Bryant z Los Angeles Lakers zarabia 39 mil dolarow (120 mil zlotych), to okolo 10 mil zlotych na miesiac.
    A wiesz dlaczego...bo cala liga NBA, przynosi dochod w wysokosci 9 miliardow dolarow rocznie to jest okolo 27 miliardow zlotych.
    Glowna przyczyna, ludzie w USA i praktycznie calym swiecie lubia zawodowy sport, placa za bilety, sponsorzy kupuja reklamy itd.
    Kapisz
  • ~biedny
    (2014-02-01 14:19)
    mi się na chleb kończy:(
  • ~Pol23
    (2014-02-01 11:41)
    Komu to tak naprawdę potrzebne te bramki ?
  • ~Hanys
    (2014-02-01 11:37)
    Nie lepiej byłoby ogłosić ranking, kto najwięcej płaci podatku w Polsce?
    Interesujące!
  • ~olo
    (2014-02-01 07:29)
    To się w pale nie mieści . Przecież oni nic totalnie nie produkują ! Po rzuca sobie taki piłeczką i 2 bańki na miesiąc na konto !!! To jest chore zważywszy że ludzie innych zawodów które są niezbędne robią za 1500 zł.
  • ~Okłamywany
    (2014-01-31 21:17)
    Najlepszy sport dla polityków teraz,to wyścig do parlamentu UE,tam jest kasa za nic,niektórzy polscy UE posłowie biorą forsę ale nawet rzadko tam są 5lat kontrakt i ok 100tys zł na polskie co miesiąc.na ironię pchają się najwięcej ci,co Polakom obrzydzają Unię,po co tam idą? PO FORSE,A NARÓD W D.. mają.
  • ~radek
    (2014-01-31 17:25)
    niech ujawnia konta tych wiesniakow z ul. wiejskiej